DOLAR33,0413% 0.65
EURO36,0249% 0.4
STERLIN42,9931% 1.08
FRANG36,9546% 0.88
ALTIN2.561,47% 0,47
BITCOIN57.837,451.129
reklam

FOTOĞRAF SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Bayrampaşa Giresunlular Derneği organizasyonu ile fotoğraf sergisi ve ödül töreni protokol ve davetlilerden yoğun ilgi gördü.


İstanbul Bayrampaşa Giresunlular Derneğinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlemiş olduğu “Gurbet Sıla Bir El, Fotoğrafta Yok Engel” isimli sergi açılışı ve ödül töreni nezih bir topluluğun katılımıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Yerleşkesinde bulunan tarihi Askeri Fırının olduğu yere yapılan kültür merkezinde gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan Giresun insanı ve doğası temalı toplam 85 resim sergilendi.

“Gurbet Sıla Bir El, Fotoğrafta Yok Engel” sergisinin açılış konuşmasını yapan gazeteci Remzi Mamaşoğlu Bayrampaşa Giresunlular Derneğinin kuruluşundan bugüne değişik etkinlikler altında birçok sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini ifade etti.


BAYGİDER Derneği Başkanı Tülay Tahmaz ise sergi açılışına katılan hemşerilerini selamlayarak katılımlarından dolayı teşekkür etti.
“Gurbet Sıla Bir El, Fotoğrafta Yok Engel” sergisinde sergilenen resimlerden dereceye girenlerden Yılmaz Turan’a ait resim birinciliği alırken, Osman Uçar’a ait resim ikinci, Mustafa Tanrıverdi’ye ait resim üçüncü olurken mansiyon dalında ise Mehmet Zahit Hıdır, Emre Alper Bahacı ve Muhterem Candan ödül almaya hak kazandılar.
“Gurbet Sıla Bir El, Fotoğrafta Yok Engel” sergisinin açılışına TBMM İdare Amiri Hasan Turan, Ak Parti Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, İstanbul milletvekili Emine Gülizar Emecan, Bayrampaşa Kaymakamı Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Dr. Adil Emecan, İGEDER Başkanı Arif Dede, Görele Federasyonundan Sadi Kaya, TİRDEF Eski Başkanı Çınar Çetinkaya, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Başkan vekili İbrahim Balcıoğlu, Başkan yardımcıları Şaban Kutlu ve Metin Ruşen ve davetliler katıldı.
Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP