Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,2031% 0.18
EURO33,8194% 0.02
STERLIN39,5202% 0.03
FRANG35,5001% 0.23
ALTIN2.038,06% 0,25
BITCOIN1.912.7846.521

WordPress Ücretsiz En İyi 30 Haber Temaları

WordPress ücretsiz en iyi haber temaları için kısa bir araştırma yaptım ve bu temaları sizler için bir araya topladım.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
WordPress Ücretsiz En İyi 30 Haber Temaları

Hepsi ücretsizdir, haber amaçlı WordPress siteniz de kullanabilirsiniz.

qi wordpress theme
Qi WordPress Teması

Qi, qodeinteractive tarafından yayınlanan tamamen ücretsiz bir WordPress temasıdır. SEO uyumlu ve aynı zamanda hızlı bir temadır. Gelişmiş tema paneli ve Elementor’a ek bileşenleri ile harika tasarımlar çıkartabilirsiniz.

Qi WordPress temasında ücretsiz 100 adet hazır şablon bulunmaktadır. Dilediğinizi bir kaç işlem ile direkt olarak internet sitenize kurabilirsiniz.

ColorMag

colormag theme

ColorMag duyarlı, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir.

Envince

envince theme

Envince sitenizin iyi görünmesini sağlamak için bootstrap 3 enerjili dergi wp teması. Sürükle ve bırak düzenleme özellikleri ile güçlü bir dergi sitesi oluşturun.

ColorNews

colornews theme

ColorNews mükemmel bir ücretsiz duyarlı haber tarzı WordPress temasıdır. Bu tema iyi organize edilmiş güzel bir magazin görünümü ve hissi sunuyor, ziyaretçiler için dikkatle tasarlanmış, çarpıcı bir izlenim hissettirir. Farklı renkler, farklı kategorileri temsil eder ve sitenizi renkli ve net gösterir. Bu tema özel site haber, gazete, yayın ve dergi türleri için üretilmiştir. Yeni bir dergi sitesi projeniz mi var? Bu tema mükemmel uyacaktır.

Madd Magazine

maddmagazine theme

Madd Magazine dergi, gazete veya profesyonel bloglar için benzersiz ve tamamen duyarlı bir tema. Madd Magazine, görüntü veya video seçeneğiyle duyarlı bir kaydırıcıda bir yapıya sahiptir. Ayrıca, favori widget’larınızı eklemek için sol ve sağ kenar çubuğu ile birlikte gelir. Kullanımı ve kurulumu kolay Madd Magazine, profesyonel blogcular için güzel bir tasarım ve kodlanmış dergi temasıdır. Web sitenize profesyonel dergi görünümü vermek için tamamen duyarlı, SEO dostu ve hafif.

IonMag

ionmag theme

IonMag teması Newspaper ve Newsmag yapımcılardan tagdiv alt yapısını kullanmaktadır. Ücretsizler arasında Premium niteliği taşıyan bir temadır. Güçlü bir tema panel ile birlikte bir çok şey çok kolay olacak sizin için.

eStore Magazine

estore magazine theme

eStore temiz, güzel, ve tamamıyla özelleştirilebilir, duyarlı, Woocommerce WordPress temasıdır. Bu tema bir çok premium özellik ve bir kaç özel bileşenler beraber geliyor ve çevrimiçi mağazanızı profesyonel ve iyi organize olmuş bir görüntüye ulaştırıyor. Tema WooCommerce ve YITH WooCommerce istek listesi eklentileriyle tam uyumludur. Çevrimiçi bir mağaza sahibi olarak müşterileri çekmek ve ürün satmak bu temayla hiç olmadığı kadar kolay.

CoverNews

cover news theme

CoverNews, çevrimiçi blog ve dergi için mükemmel olan temiz ve zarif bir ücretsiz WordPress temasıdır. Canlı özelleştirici seçenekleri ve özel widget’ların yardımıyla web sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve değişiklikleri canlı olarak önizleyebilirsiniz. Bu tema, küçükten büyük cihazlara kadar tüm ekran boyutlarında güzel görünen tamamen duyarlı. Harika görünümlü bir web sitesi oluşturmak için birçok yararlı özellik içerdiğinden, düzeni kişisel bir blog, modern haber dergileri, moda dergisi, seyahat bloglama ve dergi, canlı haber siteleri ve daha fazlası olarak uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda Gutenberg ve RTL dil desteği ile birlikte bir çevrimiçi işletmeyi blogunuza kolayca entegre etmenize yardımcı olan WooCommerce eklentisi ile uyumludur. Tema, web sitenizi arama motorlarının üstünde sıralamaya yardımcı olan iyi optimize edilmiştir ve temayı kullanırken herhangi bir zorluk yaşanması durumunda kullanıcılar ekipten olağanüstü bir destek alacaktır. Bu temada üç demo var, bu yüzden istediğinizi seçin ve bir web sitesi oluşturmaya başlayın .

Tortuga

tortuga theme

Tortuga, korsan derginiz veya herhangi bir haberle ilgili web sitesi için son derece esnek ve maceracı bir WordPress temasıdır. Üç farklı yazı düzenini, iki kenar çubuğu düzenini ve widget’lara dayalı bir Dergi Ana Sayfası şablonunu destekler. Tortuga’nın diğer önemli noktaları güzel yazı kaydırıcısı ve başlık widget’ları alanıdır.

Journal

journal theme

Journal, blogcular, çevrimiçi bir dergi veya genel olarak yayıncılar için mükemmel, temiz, modern bir WordPress temasıdır. Görsel olarak ilginç ve şık, aynı zamanda içeriğin parlamasına izin verirken, bu gizli bir mücevher. Arka uç, görsel sayfa oluşturucu, otomatik yedeklemeler, stil ve tipografi ayarları ve çok daha fazlası gibi hayatınızı kolaylaştıracak bir dizi özellik ile birlikte gelen popüler Unyson çerçeve eklentimiz tarafından desteklenmektedir.

PT Magazine

pt magazine theme

PT Magazine, dinamik haberler, gazeteler, dergi, yayıncılar, bloglar, editörler, çevrimiçi dergiler, haber portalları ve yaratıcı siteler için modern ve mükemmel hazırlanmış duyarlı bir temadır. Bu SEO dostu ücretsiz dergi teması hızlı, güvenli ve iş, moda, teknoloji, politika, spor, sağlık, seyahat veya başka bir şey gibi konular için mükemmel bir şekilde uygundur.

Newsphere

newsphere theme

Newsphere, bloglar, haberler ve dergi web siteleri için cesur ve modern bir WordPress temasıdır. Bu temanın düzeni etkileşimli ve ilgi çekici bir haber portalı oluşturmak için mükemmeldir. Newsphere, Gutenberg ve WooCommerce ile uyumludur, bu nedenle yazılarınızı ve sayfalarınızı kolayca tasarlayabilir ve ayrıca bu temayla çevrimiçi bir mağaza açabilirsiniz. Ayrıca tamamen duyarlı ve çeviri hazır.

Editorial

editorial theme

Editoryal nihai duyarlı dergi tarzı Ücretsiz WordPress teması. Çevrimiçi dergiler, gazete, yayıncılık, kişisel bloglar ve her türlü site için uygundur. Tema ayarlarının çoğunu canlı önizlemelerle kolayca özelleştirmenizi sağlayan tamamen Customizer üzerine kurulmuştur. Kullanıcıların kullanımı kolay widget’ları kullanarak web sitesini yönetmelerine izin vermek için tamamen widget temasıdır. Kullanıcılara birçok özelleştirme olanağı sağlayan esnek ve güçlü bir temadır.

Hueman

hueaman theme

Hueman teması, trafiğinizi artırmanıza ve ziyaretçilerinizi meşgul etmenize yardımcı olur. Google’a göre hızlı yüklenir ve% 100 mobil uyumludur. WordPress.org’daki bloglar ve dergiler için en iyi tema. Dünya çapında 70K + web sitesine güç veriyor.

JustWrite

justwrite theme

JustWrite, temiz çizgiler ve açık aralıklı bir tasarıma sahip bir temadır. 10 bölüm ve 8 özel kenar çubuğu widget’ıyla ana sayfanızın düzenini ve yapısını oluşturun. İçerdiği bölümler: Slider, 2 çeşit Duvar yerleşimi, Kategorilerden son mesajlar (2,3,4 sütun), Reklam, Arşivler, Popüler Mesajlar.

MH Magazine Lite

mh magazine lite

MH Magazine lite, modern çevrim içi dergiler, dinamik haber siteleri, profesyonel bloglar ve diğer editoryal web siteleri için en popüler ücretsiz, duyarlı dergi, haber, gazete ve blog WordPress temalarından biridir. Bu ücretsiz dergi teması, uluslararası haberler, siyaset, yaşam tarzı, moda, iş, spor, araçlar, seyahat gibi konular için mükemmel şekilde uygundur. Daha müthiş özelliklere, esnek özel bileşenlere ve web sitenizi özelleştirmek için kullanışlı seçeneklere erişmek isterseniz MH Magazin ücretli sürümüne geçebilir ve web sitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. MH Themes web sitesinde bu dinamik dergi WordPress temasıyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Accesspress Mag

accesspressmag theme

AccessPress Mag temiz ve modern WordPress dergi temasıdır. Gazete, editoryal, çevrimiçi dergi, blog veya kişisel web sitesi için idealdir. Son teknoloji, zengin özellikli ÜCRETSİZ WordPress temasıdır ve tamamen duyarlıdır. Özelliği şunları içerir: 2 yazı düzeni, haber senedi, yapışkan menü, yazar bloğu, sayfa / yazı için geniş özellikli görüntüler, daha geniş sosyal erişim için sosyal medya entegrasyonu.

Fashionistas

fashionista theme

Fashionistas, Bootstrap üzerine kurulmuş, dergi tarzı bloglar için uygun, cesur ve eğlenceli bir temadır.

MesoColumn

mesocolumn theme

Mesocolumn, BuddyPress, BBPress, WooCommerce ve Jigoshop’u destekleyen Duyarlı bir HTML5 ve CSS3 WordPress Temasıdır ve kategori ve sayfalar, Arka Plan, Düzen, Altbilgi, Kenar Çubuğu ve Tasarım paketli 600+ Google Web Yazı Tipi Seçimi için Menüde Sınırsız Renk Seçimi ile birlikte gelir.

Forceful Lite

forceful lite them

Güçlü tema esnek düzeni ile dergi, haberler için tasarlanmıştır. Tema, sitenizdeki her sayfanın düzen seçeneklerini seçebilmenizi sağlayan KOPATHEME düzen yöneticisi tekniğine dayanmaktadır. Görsel hiyerarşi ile denemeler yaparken çok faydalıdır. Pencere öğesi alanları için sınırsız kenar çubuğu tanımlayabilirsiniz ve güçlü özel pencere öğeleriyle tema, siteniz için size daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar.

Black & White

black white theme

Manasa, Lalita WPKoi teması için bir çocuk temasıdır. Tema demolarını wpkoi.com adresinde bulabilirsiniz. Manasa, portföy, iş veya acente içeriği için siyah-beyaz, temiz bir tarza ve tasarıma sahiptir. Tema çok amaçlıdır, bu nedenle stili beğendiyseniz, sanatınızı, işinizi, bir etkinliği temsil etmek, portföyünüzü göstermek, bir blog başlatmak, bir web mağazası başlatmak ve ürünlerinizi satmak vb. İçin kullanabilirsiniz. Demolar Elementor, WooCommerce ve İletişim Formu 7 eklentileri. Premium demo, Manasa premium eklentisini de kullanır. Manasa, birçok özelleştirici işleviyle kullanımı kolay bir yöneticiye sahiptir, böylece bilginizi kodlamadan hayalinizi kurabilirsiniz. Tema duyarlı olduğundan hemen hemen her cihazda iyi görünüyor. Birden çok başlık stili, gezinme stili ve düzen ayarlayabilirsiniz. Sitenizi Manasa Tema ile oluşturun ve dünyayla paylaşın!

ComboMag

combomag theme

ComboMag bir dergi tarzı ücretsiz duyarlı WordPress Temaları. Bu wptemplate, web sitenizin üstbilgisi, gezinme, kenar çubuğu ve altbilgisi için yerleşik renk seçeneklerine sahipti. Günümüzde birçok web sitesi geliştirmede Özel Web Yazı Tiplerinin popüler kullanımı ile, bu wptemplate, seçim yapabileceğiniz 600+ Google Web Yazı Tipine de sahipti.

The Newsmag

thenewsmag theme

The NewsMag wordpress tasarımı, Magazin ve Haber siteleri oluşturma konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmiş özellikler sunuyor. Bu görünüm aynı şekilde Blog ve Bireysel siteler için de ideal. Bu Tasarımla, WordPress ortamında kullanılabilir bütün değişiklikleri bir arada yapabilirsiniz. Son Yazılar, Ana Başlık, Özel Sosyal Medya Menüsü gibi birçok özellikleri var. Magazin tasarımının bütün özelliklerini Bileşenler vasıtasıyla belirleyebilirsiniz.

NewsStreet

news street theme

NewsStreet, haber, dergi, yayın ve inceleme siteleri için özel olarak tasarlanmış temiz ve modern bir temadır. Bu temanın kullanımı kolay, hızı optimize edilmiş ve son derece özelleştirilebilir. Bu tema ile modern dergi web sitenizi, kişisel blogunuzu, günlük haber kağıdı web sitenizi kolayca başlatabilirsiniz. Temanın duyarlı düzeni, web sitenize tüm cihaz ve ekran çözünürlüklerinde zarif bir görünüm kazandırır. NewsStreet teması, içeriğinizin kitleleri ilgilendiren ve sürekli daha fazlası için geri dönmesini sağlayan çekici ve göz alıcı bir şekilde sunulmasını sağlar. İçeriğinizi NewsStreet ile sergilemek, keskin ve taze görünmesini sağlar. Harika ve basit tema tasarımı, dergi veya haber web sitelerinizin modern ve göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. Dergi sitenizin başarılı olmasını istiyorsanız, içeriğinizi düzenli, çekici ve benzersiz bir şekilde görüntüleyebilen NewsStreet gibi kullanıcı dostu bir temaya ihtiyacınız vardır. Düzgün, esnek tasarımla birlikte aynı pakette kullanımı kolay navigasyon ve iyi estetiğe sahiptir.

Mission News

missionnews theme

Görevdeki yayıncılar için. Mission News, içeriklerinin görülmesini ve duyulmasını isteyen yayıncılar için bir gazete temasıdır. Üstün kaliteli tasarım, yazdığınız her kelimeye güvenilirlik katar ve tamamen duyarlı bir düzen, sitenizin her ekranda harika görünmesini sağlar. Estetik zamansızdır ve New York Times gibi klasik haber sitelerinden sonra modellenmiştir. Sağlıktan finansa herhangi bir konuda haber sitesi kurmak için Mission News kullanın. Mission News, yeni Gutenberg yazı editörü ile de tamamen uyumludur.

Magazine News Byte

magazine news byte theme

Magazine News Byte, benzersiz bir içerik odaklı web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok sayıda seçenek ve widget ile birlikte gelir. SEO optimize edilmiş ve Yoast SEO eklentisi, Contect Form 7, Jetpack, Google Haritalar mappress, Sayfa Oluşturucu, Elementor ve diğer çeşitli eklentiler ile çalışır. Çeviri ve çok dilli hazır!

Mag Lite

maglite theme

Mag-Lite, temiz, iyi yapılandırılmış, pırıl pırıl, kullanıcı dostu, esnek, dinamik ve dikkat çekici WordPress Dergi Teması, haber siteleri, editoryal web siteleri ve çevrimiçi dergiler için mükemmel olan şık bir his. En son tasarım trendleri ve temanın görünümünü özelleştirmenizi sağlayan son derece ayarlanabilir tema özelleştirici ile oluşturulmuş renkli görünüm ile geliyor: menü, logo, arka plan ve benzeri.Ayrıca, tema sayısız özellik ve özel widget’larla doludur. kodlama becerileri olmadan işinize odaklanmak için gerçekten verimli ve süper kullanıcı dostu olan, güçlü özelliklerinden bazılarıdır ve haberlerinizin veya dergilerinizin herkesin gözünü yakalamasını ve diğerlerinin en iyisi olması için öne çıkmasını sağlar. Mag-Lite tamamen duyarlı ve mobil veya masaüstü tüm cihazlarda iyi görünüyor. Sonsuz miktarlarda özel kaydırıcıların yanı sıra atlıkarıncalar, özellikli yorumlarınızı veya makalelerinizi sergileyerek veya sayfalarınızı çekici resim galerileriyle dinamik tutarak anında kolayca dağıtılabilir. Mag-lite teması var.

VMagazine Lite

vmagazine theme

VMagazine duyarlı bir çoklu düzen haber dergisi WordPress temasıdır. Tema tüm gazete, dergi ve blog siteleri için idealdir. Aslında, bu hemen bir haber dergisi web sitesi oluşturmanıza izin veren en hızlı ve en basit temalardan biridir. Tema da son derece yapılandırılabilir, SiteOrigin Sayfa Oluşturucu kullanır, 8 yerleşik widget, sadece tek bir tıklama ile içe aktarılabilir 4 zarif tasarlanmış demo düzenleri ve reklamlarınızı istediğiniz gibi yerleştirme esnekliği vardır. Tüm bu güçlü özelliklerin yanı sıra, VMagazine WooCommerce eklentisi ile tamamen uyumlu olduğu için harika bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza bile yardımcı olabilir. Temanın bir diğer önemli özelliği ise tamamen çeviriye hazır ve çok dilli hazır olmasıdır.

BlogMagazine

blogmagazine theme

Birçok özelleştirme seçeneği ile basit ve temiz bir WordPress ücretsiz blog ve dergi tarzı tema. Bu tema blogger, widget haberleri ana sayfası, cusomizer ayarları ve herhangi bir maliyet olmadan widget, SEO Dostu, UI / UX optimize tema için çoklu sekme seçenekleri ile onine haber / dergi web sitesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tema çoğunlukla dergi ve bloglar için geçerlidir.

NewsPortal

newsportal theme

Haber Portalı Lite Haber Portalı nihai dergi temasının alt temasıdır. Haber Portalı Lite tema kolaylıkla güzel ve güçlü bir haber / dergi / blog web siteleri oluşturmak için en iyi seçimdir.

YORUM YAP