DOLAR32,2563% 0.07
EURO34,8890% -0.44
STERLIN41,0445% -0.34
FRANG35,3275% -0.02
ALTIN2.424,12% -0,93
BITCOIN67.379,95-1.457

Vali Ünlü’den Ramazan Bayramı Mesajı

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Vali Ünlü’den Ramazan Bayramı Mesajı

Vali Ünlü, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar birlik, beraberlik ve paylaşmak demektir. Ramazan Bayramı’mızın mutluluklarımızı paylaşıp; katbekat artırmamıza, milli ve manevi birliğimizin en üst seviyede yaşanmasına, dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını diliyorum.

Birçok konuda çevresine örnek olan siz değerli hemşehrilerimizin bu bayramda da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı, Şehit ailelerimizi, Gazilerimizi, yetim ve öksüz evlatlarımızı yalnız bırakmayacağına da yürekten inanıyorum.

Sizlerin bayramı en güzel biçimde yaşayabilmeniz için ilimizde gerekli bütün tedbirleri de aldık. Büyüğüyle küçüğüyle, sılada olanıyla gurbette yaşayanıyla herkesin bir araya gelip, özlemlerini giderebilmesi için uykusuz, yorgun ve emniyet kemersiz araç kullanmamanızı rica ediyoruz. Hayatınız bizim için kıymetlidir, lütfen sevdiklerinizi üzmeyin. Herkese güzel ve güvenli yolculuklar diliyoruz.

Mübarek bayramın; ülkemize, Giresun’umuza, Aziz  Milletimize, gönül coğrafyamıza, Âlem-i İslâm’a ve tüm insanlığa, sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum.

Bu vesile ile Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi ve ebediyete irtihal etmiş Devlet Büyüklerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.

Baki selam ve muhabbetle”

YORUM YAP