DOLAR32,1734% 0.12
EURO35,0072% 0.08
STERLIN41,1286% 0.2
FRANG35,2867% 0.31
ALTIN2.422,67% -0,28
BITCOIN67.818,69-1.073

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Halk İftarına Katıldı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Giresun’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirirken, ziyaretleri kapsamında Giresun Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Halk İftarına Katıldı

Belediye binası girişinde Başkan Aytekin Şenlikoğlu, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri tarafından kapıda karşılanan Bakan Yanık daha sonra başkanlık makamına geçerek Başkan Aytekin Şenlikoğlu ile bir süre görüştü. Görüşmede Şenlikoğlu Yanık’a belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verirken, sosyal yardım hizmetlerini ve projelerini anlattı.

Bakan Derya Yanık ise Giresun’da bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu ve kendisi gibi avukat olan Başkan Aytekin Şenlikoğlu’nun Giresun’a yapmış olduğu hizmetleri yakından takip ettiğini vurgulayarak kendisini kutladı.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da hukuk fakültesinden sınıf arkadaşı olan Bakan Yanık’ı Giresun’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirip ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Ardından Giresun Belediyesi tarafından düzenlenen halk iftarına da katılan Bakan Yanık, vatandaşlarla birlikte sıraya girerek yemeğini aldı.

Gümrük binasında düzenlenen iftar öncesi kısa bir konuşma yapan Bakan Yanık, Giresun’da olmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek, “Ramazan gününde Kadir Gecesi’nde sizlerle olmaktan çok mutluyum. Allah oruçlarınızı kabul, dualarınızı makbul eylesin. Birazdan oruçlarımızı açacağız. Hemen yanımda bir şehit annesi var. Şehitlerimizin manevi huzurunda açıyoruz bu orucumuzu. Allah hepimizin oruçlarını kabul etsin. Ramazanın bütün insanlık alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramınızın şimdiden mübarek olmasını temenni ediyorum. Hepinize afiyet olsun” diye konuştu.

Giresun Kalesi’nde belediyenin sosyal tesislerinde bir süre dinlenen Bakan Yanık, daha sonra havayoluyla Ankara’ya hareket etti.

YORUM YAP