KÜNYE « Bulancak Ajans

3 Ekim 2023 - 18:28

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
İmtiyaz Sahibi: Erdem ERDEN
(erdemerden@msn.com)

Gsm: 0 535 872 64 01

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Genel Yayın Yönetmeni: Erdem ERDEN
(erdemerden@msn.com)

 

EDİTÖRLER
Ege Bölgesi Editörü: Mustafa YILDIZ – Adapazarı (0 533 691 31 08) – mail@mailadresiniz.com
Akdeniz Bölgesi Editörü: Kamil AYDIN – Mersin (0 536 374 18 78) – kamilaydin_33@hotmail.com

 

REKLAM REZERVASYON
(erdemerden@msn.com ve bulancakajans@gmail.com)

(0 535 872 64 01)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Burayı TIKLA Gönderebilirsiniz
(bulancakajans@gmail.com)

 

ADRES
Bulancak / Giresun / Türkiye

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : https://www.thewp.com.tr

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 bulancakajans.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bulancakajans.com’a aittir. bulancakajans.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bulancakajans.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
bulancakajans.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bulancakajans.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bulancakajans.com. However, sometimes the sitenizinadresi.com uses third parties to process your information. bulancakajans.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bulancakajans.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mutluhalkinsesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sitenizinadresi.com and its services. When you use bulancakajans.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bulancakajans.com cookies section of our full Privacy Policy.

Bulancak Ajans 

Site Sahibi İletişim: Telefon ve Fax: 0 535 872 64 01

Bulancak Ajans – Tüm Hakları Saklıdır, İzinsiz ve Kaynak Göstermeden İçerik Alınamaz.

  www.bulancakajans.comun, yazılı veya görsel herhangi bir basın yayın kuruluşu ile bir bağı yoktur. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizde yayınlanan diğer haberler ise, yazılı izin almak, kaynak gösterilmek ve Sitemizin ilgili sayfasına link verilmek, kaynak gösterilmek  koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Yazarlarımızın yazılarından yazıyı yazan sorumludur. Yapılan yorumlar yorum sahibine aittir.