DOLAR32,5352% 0.03
EURO35,0169% 0.3
STERLIN41,4504% 0.19
FRANG36,7992% 0.01
ALTIN2.434,51% -0,03
BITCOIN64.798,020.428
reklam

Vali Ünlü, Giresun’a Gelen Depremzedeleri Hastanede Ziyaret Etti

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, deprem bölgesinden ilimize gelip de çeşitli nedenlerle tedavi altına alınan depremzedeleri hastanede ziyaret etti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vali Ünlü, Giresun’a Gelen Depremzedeleri Hastanede Ziyaret Etti
reklam

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenerek başta Hatay, Adıyaman, Malatya ve Kahramanmaraş’tan, ilimizdeki hastanelere uçakla, helikopterle ve ambulansla nakledilen yaralı depremzedeleri ziyaret eden Vali Ünlü, onlarla yakından ilgilenerek tedavilerinin özenle yapıldığını belirtti.

Vali Ünlü, 11 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirdiği hastane ziyaretiyle ilgili olarak “İlimizde tedavi altına aldığımız değerli afetzede kardeşlerimizi ziyaret ederek Giresunlu hemşehrilerimiz adına geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, hekimlerimizden sağlık durumları hakkında bilgiler aldık. Rabbim tüm yaralılarımıza acil şifalar versin.” paylaşımında bulundu.


Vali Ünlü, hastane ziyaretinden önce de Güce ilçesindeki depremzede aileleri ziyaret etti. Depremzede çocuklarla yakından ilgilenen Vali Ünlü, onlara oyuncak hediye etti. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileyen Vali Ünlü, ziyaretiyle ilgili olarak da “İlçemizde misafir ettiğimiz afetzede kardeşlerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. İsteklerine, sorunlarına son derece duyarlıyız.” cümlelerine yer verdi.

Hastane ziyaretinin ardından Vali Ünlü, İl merkezinde bulunan Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtlarında misafir edilen depremzede aileleri de ziyaret etti.

Ziyaretiyle ilgili olarak “Zenginliğimiz, birliğimiz! Depremzede büyüklerimizle, kardeşlerimizle, çocuklarımızla bağrımızın en derin yerini paylaşmaktan onur duyuyoruz. Daha önce nice badirelerden daha da güçlenerek çıktık. Yine çıkacağız.” paylaşımında bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.