DOLAR32,3026% 0.24
EURO35,1348% 0.06
STERLIN41,2151% 0.17
FRANG35,4896% 0.24
ALTIN2.513,53% 0,12
BITCOIN69.014,914.237

Saadet Partisi Tirebolu’da Yeniden Örgütleniyor

Saadet Partisi Tirebolu İlçe Başkanı Celal Eyibil’in vefatı nedeniyle dağılan teşkilatı yeniden örgütleme kararı verildi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Saadet Partisi Tirebolu’da Yeniden Örgütleniyor

İlçe teşkilatında daha önce görev almış ve almamış kişilerle yapılan istişareler sonucunda ilçe örgütünü yeniden kurmak üzere Saadet Partisi Eyüp İlçe Sekreterliği yapmış olan Ayhan İnal’a yetki verildi.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş tarafından görevlendirilen Ayhan İnal “ daha önceleri sadece yaz döneminde geldiğim memleketimde iki üç yıldır devamlı kalıyorum. İl başkanımızın direktifleriyle başladığımız örgütlenme çalışmalarında belirli bir noktaya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız toplantılar sonunda ismimiz ilçe başkanlığında öne çıkınca başkanımız tarafından ilçe teşkilatını kurma görevi bize tevdi edilmiş oldu. İnşallah en kısa zamanda ilçe merkezinde teşkilatımızı tamamlayıp köylerde de temsilcilerimizi belirleyeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Ayhan İnal Kimdir?

Ayhan İnal, 1959 yılında İstanbul Eyüp’te doğdu. Eyüp Lisesini bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalıştı. Daha sonra Eyüp Belediyesinde zabıta olarak çalışmaya başladı. Daha sonra belediyenin çeşitli kademelerinde çalıştı. Eyüp Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü yaptı. Bu görevinden kendi isteği ile emekli olarak emekliliği döneminde çeşitli işler yaptı.

Saadet Partisi Eyüp İlçe Teşkilatında çeşitli kademelerde görev yaptı. İlçe sekreterliği görevini yaparken Saadet Partisi Tirebolu Başkanlığı görevine getirildi.

Ayhan inal, bir dönem Tirebolu Kuzgun Köyü Yardımlaşma Derneği başkanlığı yaptı. Tirebolu Dernekler Federasyonu delegesidir.

YORUM YAP