Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9632% 0.07
EURO31,5298% 0.12
STERLIN36,8070% 0.05
FRANG33,4015% 0.34
ALTIN1.977,62% 2,78
BITCOIN1.156.5001.186

Ömer Kılıç İş İnsanlarıyla Bir Araya Geldi

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Başkan Adayı Ömer Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Kâğıthane Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen Kahvaltılı tanıtım toplantısında Şebinkarahisarlı iş insanlarıyla buluştu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ömer Kılıç İş İnsanlarıyla Bir Araya Geldi

Şebinkarahisarlı Sanayici ve iş adamları Derneği (ŞEBİNSİAD) Başkan Adayı Ömer Kılıç, Mavi Karadeniz televizyonunda canlı yayınlanan kahvaltılı tanıtım toplantısında, projelerini açıkladı, birlikte yola çıktığı yönetim kurulu üyelerini açıkladı. 

Başkan adayı Ömer Kılıç, toplantıda yaptığı konuşmasında 26 Şubat Cumartesi Günü Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal kültür merkezinde yapılacak Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğinin kongresinde dernek üyelerinin kendilerine yetki vermeleri halinde, derneğin gerçek amacına yönelik faaliyetler yapacağını söyledi.

Konuşmasında, Birlik ve beraberliğe önem verdiklerini söyleyen Kılıç,  dernek çatısı altında Şebinkarahisarlı sanayici ve iş insanlarımızın envanterini çıkartıp meslek gurupları oluşturacaklarını, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Şebinkarahisar ve diğer illerde faaliyet gösteren iş insanlarıyla irtibatlı hale gelip kimin nerede ne iş yaptığını bileceğiz dedi.

Yeni üyelerin dernek bünyesine katılmasıyla, Şebinkarahisar başta olmak üzere yeni şubeler açılacağını, Şebinkarahisar’da ve İstanbul’da bulunan iş insanlarıyla, tüm STK ve Oda başkanlarıyla istişare ederek yapılacak işlere birlikte karar verip çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Şebinkarahisar ve İstanbul’da kurulması düşünülen OSB, iş merkezi ve imalata yönelik yapılabilecek yatırımlar hakkında da açıklamalarda bulunan Kılıç, “Şebinkarahisar’ımıza yapacağımız işlerde hep birlikte çözüm arayacağız, hep birlikte taşın altına elimizi koyacağız” dedi.

ŞEBİNSİAD Başkanlık adaylığı kararında ise öncelikle derneğin çalışmalarında gördüğü eksiklikler, camia içerisinden gelen yoğun talepler, adaylığının ŞEBİNSİAD’a yeni bir heyecan getireceğine inandığından dolayı aday olmaya karar verdiğini söyleyen başkan adayı Kılıç, “Yönetim kurulu listesinde bulunan yol arkadaşlarımla birlikte yapacağımız çalışmaların tüm plan ve programlarını yaptık. Çalışmalarımızda, kısa, orta ve uzun vadede yapılacak işleri belirleyip belirlenen başlıklar altında sırasıyla uygulamaya koyacağız. 

İşadamları derneğimiz artık özüne dönecek. Şebinkarahisar’da ve İstanbul’da bulunan iş insanlarımızla birlikte yapılacak işlere karar verip düğmeye basacağız. Artık çalışma zamanı. İlçemize mutlaka iş imkanı sağlayıp gençlerimizi doğdukları yerde tutmak için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Protokol ve  katılımcıların görüşlerini belirttiği konuşmaların sonunda, Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkan Adayı Ömer Kılıç kapanış konuşması yaparak desteklerinden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.

Düzenlenen kahvaltılı tanıtım toplantısına, ŞEBİNSİAD Onursal Başkanı ve İBB Meclis Üyesi Bora Kılıç, AK Parti Sarıyer ilçe Başkan vekili Abdullah Erol Akkuş, Sarıyer Belediyesi meclis üyesi Hasan Demiralp Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğinin üyeleri, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri, Şebinkarahisar Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Koca, Şebinkarahisar Belediyespor Başkanı Bayram Karaman, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Eski Başkanı Yücel Kısa, KADOSAN Sanayi Sitesi Başkanı Erdal Boyacı, GİRİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Avutman, Şebinkarahisar Köy, Mahalle dernek başkanları ve basın mensupları katıldı.

Haber: Hüseyin Şenel Odacı

YORUM YAP