İhsaniye Mahallesi Küp Taşla Yenilenecek! « Bulancak Ajans

3 Şubat 2023 - 04:28

İhsaniye Mahallesi Küp Taşla Yenilenecek!

Bulancak Belediyesi tarafından sürdürülen cadde ve sokak yenileme/iyileştirme çalışmaları Bulancak Mahallesinin ardından, İhsaniye Mahallesinde devam ediyor. Bulancak mahallesinde uygulanan ve tamamlanan doğal görünümlü Küp taş uygulaması İhsaniye Mahallesinde de uygulanmaya başlandı.

İhsaniye Mahallesi Küp Taşla Yenilenecek!
Son Güncelleme :

15 Şubat 2022 - 19:28

İhsaniye Mahallesinde, Doğalgaz altyapısı tamamlanan cadde ve sokakların geçici tamirlerinin yapılmasının ardından; Karaali Sokak, Bahçe Sokak ve Güner Sokak’ta başlanılan Küp Taş döşeme çalışmaları diğer cadde ve sokakları da kapsayacak şekilde genişletilerek sürdürülecek.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Yenilenmiş ve modern görünümlü bir Bulancak için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bilindiği gibi Bulancak’ın merkezi konumunda olan Bulancak ve İhsaniye Mahallelerimizde doğalgaz altyapı çalışmaları tamamlanan kısımlarda Doğal Görünümlü Küp Taş uygulaması başlattık. Bulancak Mahallesinin Millet Caddesi kuzeyinde kalan kısmında Küp Taş uygulamalarımızı tamamladık ve çok da güzel oldu. Bunu vatandaşlarımızın geri dönüşlerinden ve teşekkürlerinden de anlıyoruz. Küp Taş döşeme çalışmalarımızı İhsaniye Mahallemizde de sürdürüyoruz. Burada da 15 Temmuz Caddemizin kuzeyinde kalan tüm cadde ve sokaklarımızı Küp Taşla döşeyecek ve nihai dokunuşu yapmış olacağız” dedi.

Devam eden projeler bu yaz tamamlanacak!

Belediye Başkanı Yakar; “Kış dönemi dolayısıyla Belediye çalışmalarımızda yavaşlama varmış gibi algılansa da birçok alanda çalışmalarımız devam etmektedir. Belediye Yeni Hizmet Binası, Bölgemizin en büyüklerinden Bulancak Millet Bahçesi, Bisiklet ve Yürüyüş Yolu, Öğretmenevi karşısında yer alan Akıncı Parkımız ve Bulancak Emniyet Karşısında bir kısmını otopark olarak değerlendirdiğimiz parkımızda ki çalışmalarımızı da bu yaz öncesi ve içinde tamamlayacağız. Daha güzel bir Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.