Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR30,9744% 0.2
EURO33,4887% 0.11
STERLIN39,0919% 0.12
FRANG35,1855% 0.29
ALTIN2.020,69% 0,43
BITCOIN1.607.407-1.027

Off-Road tutkunları Çamoluk’ta kar safarisi yaptı

İstanbul’dan Çamoluk’a giden Çamoluk Off-Road ekibi, memleketlerinde unutulmaz anlar yaşadılar. İlk kez yapılan organizasyon, Yaz, Sonbahar ve Kış aylarında tekrarlanacak.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Off-Road tutkunları Çamoluk’ta kar safarisi yaptı

Giresun’un Çamoluk ilçesine giden İstanbul Çamoluk Off- Road ekibi, Giresun’dan katılan off -Road ekibiyle birlikte iki günlük etkinlikte Çamoluk’ta unutulmayacak anlar yaşadı.

İstanbul’dan Giresun’un Çamoluk ilçesine gelen Çamoluk Off – Road ekibi karla kaplı dağlarda safari yapmak için yola çıktı. Kar kalınlığının yarım metreyi bulduğu ve kimsenin geçmediği yollarda ilerleyen ekip, yaşadıkları anları ise saniye saniye görüntüledi. Kahvaltı ve yemeklerini yaylalarda ve piknik alanlarında kendileri hazırlayıp kar yağışı altında isli demlikte çaylarını içtiler. 

Zor şartlar altında, Çamoluk yaylalarını gezen Off –Road ekibin içerisinde bulunan ve organizasyonu yapan Çamoluk Haber’in imtiyaz sahibi ve Giresun Medya Platformu Başkan yardımcısı Kazım Karaçoban, canlı yayınlar yaparak Çamoluk dışında bulunan hemşehrilerine an be an yaşananları aktardı.

Kazım Karçoban, Şebinkarahisar Haber Merkezi (Şebingündem) Haber’e yaptığı açıklamasında, “İlk defa düzenlediğimiz iki günlük Çamoluk etkinliğimizde unutulamayacak anlar yaşadık. Çamoluk off – road ekibinde bulunan genç kardeşlerimizin heyecanı görülmeye değerdi. Allah kısmet ederse bu etkinliğimizi Yaz, Sonbahar ve Kış aylarında devam ettireceğiz. Gençlerimizin, doğamızı, kültürümüzü ve tarihimizi görerek yaşamalarını istiyoruz. Buradan etkinliğimize İstanbul ve Giresun’dan katılan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.  Haber: Hüseyin Şenel Odacı

YORUM YAP