Giresun Valisi Ünlü Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti « Bulancak Ajans

29 Ocak 2023 - 08:46

Giresun Valisi Ünlü Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, Covid-19 salgınına karşı gece gündüz demeden büyük bir özveriyle mücadele eden sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramını kutladı.

Giresun Valisi Ünlü Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2021 - 13:38

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası ve Aksu Mahallesinde ki Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Vali Ünlü, çalışanların bayramını kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Ünlü, ziyaretle ilgili duygularını, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda “Yüreklerindeki insan sevgisi ve hizmet aşkı ile 7/24 vazife başında olan, koronavirüs karşısındaki en büyük güvencemiz, insan sağlığı için gece gündüz demeden tüm gayretleriyle görev yapan, zorlu salgın sürecinde dahi yılmadan; sabırla, hoşgörüyle yanımızda olan sağlık çalışanlarımızın bayramını kutladık” diyerek ifade etti.