Kalplerimiz Bir, Birlikteliğimiz Daim Olsun! « Bulancak Ajans

7 Haziran 2023 - 11:47

Kalplerimiz Bir, Birlikteliğimiz Daim Olsun!

Corona ile buruk bir bayram geçirirken Giresunspor ile sevindik, Filistin ile üzüldük, şehitlerimiz ile kederlendik ve gözyaşı döktük.

Kalplerimiz Bir, Birlikteliğimiz Daim Olsun!
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2021 - 11:33

Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız ile daha çok üzüldük inşallah iyi günler ile tekrar bir araya geliriz. Hastalara acil şifalar diliyor vefat edenlere rahmet diliyoruz.

Bayramlarda her evde benzer telaşlar yaşanır. Anne-baba özlemi; uzun zamandır beklenen torunlara, yeğenlere, akrabalara hasret, birkaç günlük güzel bayram günleri ile sona erer. Anneler, sofralar şenlensin diye tatlılar yapıp börekler açarken, gözleri de yoldadır. 

Fakat bu bayram kalplerden kutlanacak, yollar gözlenmeyecek. Bu bayram namazı evlerde kutlanacak, bayram süresince evlerde kalınacak. Büyüklerin elleri, küçüklerin gözleri hatırlanıp bayramları “kalben” kutlanacak. Eller öpülmeyecek, dostlar görülmeyecek, torun torbaya şöyle kucaklar dolusu sarılmalar ve daha pek çok geleneksel bayram keyfi bu yıl bir sonraki bayrama ertelenecek. 

Bayram tadında bir bayramı her zaman yapabiliriz, önce sağlık diyoruz, fedakâr sağlık camiasına teşekkür ediyoruz,  kurallara uyup evde kalıyoruz. Bayramınızı kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz.

GİRESUN MEDYA PLATFORMU