DOLAR32,5038% 0.08
EURO34,7826% -0.12
STERLIN40,2943% -1.04
FRANG35,7169% 0.28
ALTIN2.499,53% 0,61
BITCOIN2.114.0334.287

Giresun Sağlık Platformu Kabuğuna Sığmıyor

İstanbul’da görev yapan Giresunlu sağlık çalışanları, yoğun iş tempolarından arta kalan zaman diliminde moral depolamak için bir araya geldiler

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Giresun Sağlık Platformu Kabuğuna Sığmıyor

Giresun Sağlık Platformu Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Destek organize ettiği ve Eyüpsultan Giresunlular Derneği ve Eyüp Sultan Dernekler Federasyonu Başkanı İsa Kayış ile Eyüpsultan Belediyesi Başkan danışmanı Bahri Bodur ev sahipliğinde yapılan kahvaltıya çok sayıda doktor, hemşire ve sağlık çalışanının yanı sıra Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Ali Özacar, Giresun Federasyonu Kadınlar Kolu, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Kabuğuna sığmayan bir şekilde hemşerilerinin her zaman yanında yer alan Giresun Sağlık Platformu genişleyen ve güçlenen yapısı ile üye sayısı ile önemli yapıya kavuştu. Eyüpsultan Belediyesi Ensari Konağı Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda gündeme ilişkin konular ve genel değerlendirmeler masaya yatırıldı. 

Dayanışma Mesajları Verildi 

Avrupa yakasında görev yapan sağlık çalışanlarının davet edildiği Platform toplantısı gerçekleştirmesi düşünülen faaliyetler için atılması gereken adımlar ve gündemdeki sorunlar konuşuldu. Mevcut toplantıların sıklaştırılması ve iletişime daha fazla ağırlık verilmesi gündeme getirildi. 

Sağlık Platformu Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Destek, birlik beraberliğin güçlenmesi adına yapılan bu tür toplantıların devam edeceğini, ev sahipliğinden dolayı Eyüpsultan Giresunlular Derneği Başkanı İsa Kayış ile Eyüp Sultan Belediye Başkan danışmanı Bahri Bodur’a teşekkürlerini ileterek katılımlarından dolayı sağlık çalışanlarına memnuniyetini belirtti. 

Katılımcıların sırayla kendilerini tanıtarak söz aldığı ve görüşlerini ifade ettiği toplantıda bir sonraki toplantının Anadolu yakasında yapılması kararı alındı. 

Birlik ve beraberliğin güçlendirilmesi için düzenlenen geleneksel kahvaltı toplantısında Dayanışma mesajlarının verildiği, hoş muhabbetlerin yapıldığı kahvaltılı toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP