DOLAR32,5038% 0.08
EURO34,7826% -0.12
STERLIN40,2943% -1.04
FRANG35,7169% 0.28
ALTIN2.499,53% 0,61
BITCOIN2.134.4980.774

GİHSAD İlk Genel Kurulunda Camiadan Büyük Destek Aldı

Giresunlu Hekimler ve Sağlık Çalışanları Derneği (GİHSAD) 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı Eyüpsultan Belediyesi Kültür Merkezinde doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarından oluşan ….

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GİHSAD İlk Genel Kurulunda Camiadan Büyük Destek Aldı

GİHSAD derneği üyeleri ve Giresun sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş’in başkanlığını yaptığı divan kurulu genel kurul için yeterli çoğunluğun sağlandığını belirterek, toplantı gündemi ile ilgili bilgi vererek, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile genel kurulu başlattı. Derneğin kuruluşu ve amacı ilgili GİHSAD Kurucu Başkanı Sabahattin Destek açış konuşmasında çeşitli bilgiler verdi. Genel kurula katılan tüm STK temsilcileri ve konuşmacılar yaptıkları konuşmalarda derneğin kuruluşunun çok önemli olduğu belirtilerek GİHSAD üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür ederek destek vereceklerini ifade ettiler. 

Giresun camiası ile katılımcıların büyük destek verdiği GİHSAD genel kurulu son zamanların en etkili ve verimli bir STK toplantısına sahne oldu 

Divana sunulan tek liste ile Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu asıl ve yedek üyeleri ile Yüksek İstişare Kurulu üyeleri listesi genel kurulda oybirliği ile seçildi.  

GİHSAD Başkanı Sebahattin Destek genel kurul toplantısı sonunda üyelere ve katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.