Futbol Turnuvasına Katılan Mahalleler Belli Oldu « Bulancak Ajans

1 Ekim 2022 - 09:18

Futbol Turnuvasına Katılan Mahalleler Belli Oldu

Giresun Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvası başlıyor.

Futbol Turnuvasına Katılan Mahalleler Belli Oldu
Son Güncelleme :

16 Haziran 2022 - 18:28

Şehrimizin farklı mahallelerinden minik sporcuların katıldığı turnuva 17 Haziran Cuma günü Teyyaredüzü Gençlik Merkezi’nde start alacak. Yedili iki grupta toplam 14 takımın yarışacağı organizasyonda 2009-2010 ve 2011 doğumlu olanlar forma giyebilecek.

Turnuvada gruplandırmalar ve ilk iki günün programı ise şu şekilde:

A GRUBU: Seldeğirmeni Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Hacısiyam Mahallesi, Hacı Hüseyin Mahallesi, Erikliman Mahallesi, Yalı Mahallesi, Çıtlakkale Mahallesi.

B GRUBU: Gedikkaya Mahallesi, Çınarlar Mahallesi, Çaykara Mahallesi, Teyyaredüzü Mahallesi, Aksu Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Nizamiye Mahallesi.

17 Haziran Cuma:

17.45 Çıtlakkale Mahallesi – Kayadibi Mahallesi

17.45 Nizamiye Mahallesi – Çınarlar Mahallesi

19.15 Hacısiyam Mahallesi – Yalı Mahallesi

18 Haziran Cumartesi:

17.45 Çaykara Mahallesi – Aydınlar Mahallesi

17.45 Erikliman Mahallesi – Hacı Hüseyin Mahallesi

19.15 Aksu Mahallesi – Teyyaredüzü Mahallesi

FİKSTÜR - 01 Ekim 2022 Cumartesi

Tümünü Gör

14:30

KasımpaşavsGaziantep FK

17:00

MKE AnkaragücüvsMedipol Başakşehir

17:00

Yukatel KayserisporvsTrabzonspor

20:00

Adana DemirsporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 7 7 16
2 Galatasaray 7 4 16
3 Medipol Başakşehir 6 9 14
4 Beşiktaş 7 6 14
5 arabam.com Konyaspor 7 6 14
6 Fenerbahçe 6 14 13
7 Trabzonspor 7 1 13
8 Yukatel Kayserispor 7 4 12
9 Gaziantep FK 7 3 11
10 Kasımpaşa 7 -8 9
11 Corendon Alanyaspor 7 -5 8
12 Bitexen Giresunspor 6 -3 7
13 VavaCars Fatih Karagümrük 6 -2 6
14 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
15 İstanbulspor 6 -6 5
16 MKE Ankaragücü 6 -5 4
17 Demir Grup Sivasspor 7 -6 4
18 HangiKredi Ümraniyespor 7 -5 2
19 Atakaş Hatayspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 6 3 13
2 Bodrumspor 6 5 11
3 Ankara Keçiörengücü 6 2 11
4 Boluspor 5 2 10
5 Beyçimento Bandırmaspor 5 1 10
6 Sakaryaspor 6 2 9
7 Yılport Samsunspor 6 2 9
8 Pendikspor Futbol 6 1 9
9 Manisa FK 5 1 8
10 Tuzlaspor 6 0 8
11 Göztepe 6 0 8
12 Adanaspor 6 1 7
13 Çaykur Rizespor 5 2 6
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Altay 6 -3 5
16 Altınordu 5 -3 3
17 Erzurumspor FK 5 -4 3
18 Yeni Malatyaspor 6 -7 3
19 Altaş Denizlispor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Anagold 24Erzincanspor 5 5 13
3 Menemen FK 6 1 12
4 Bitexen Düzcespor 5 4 10
5 Hes İlaç Afyonspor 5 3 10
6 Şanlıurfaspor 6 3 10
7 Amed Sportif Faaliyetler 6 2 9
8 Batman Petrolspor 5 1 9
9 Somaspor 6 1 8
10 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 6 0 8
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 7
12 Esenler Erokspor 6 -1 7
13 Bursaspor 5 3 6
14 İnegölspor 5 2 6
15 Isparta 32 Spor 6 -2 6
16 Ankaraspor 6 -3 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 6 -6 3
18 Sivas Belediyespor 6 -11 2
19 Bayburt Özel İdarespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 6 5 15
2 TECO Karacabey Belediyespor 6 6 12
3 Kocaelispor 6 5 12
4 Serik Belediyespor 6 4 10
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 6 3 10
6 Bucaspor 1928 6 2 10
7 Silahtaroğlu Vanspor FK 6 2 9
8 Ankara Demirspor 6 2 9
9 1461 Trabzon FK 6 1 9
10 Fethiyespor 6 0 9
11 Etimesgut Belediyespor 6 3 8
12 GMG Kastamonuspor 6 0 8
13 Sarıyer 6 0 7
14 Weecoins Kırklarelispor 6 0 7
15 Adıyaman FK 6 -2 5
16 Kırşehir Futbol SK 6 -4 4
17 Baynet İnşaat Balıkesirspor 6 -5 4
18 Diyarbekirspor 6 -7 4
19 Uşakspor A.Ş. 6 -7 3
20 Pazarspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0