Bulancak’ta ‘Çöp Taksi Hizmete Girdi’ « Bulancak Ajans

29 Eylül 2023 - 04:54

Bulancak’ta ‘Çöp Taksi Hizmete Girdi’

Bulancak’ta ‘Çöp Taksi Hizmete Girdi’
Son Güncelleme :

12 Ocak 2015 - 10:20

Bulancak Belediyesi tarafından uygulamaya konulan ‘Alo Çöp Taksi’ hizmete girdi.

Temizliğe büyük önem veren Bulancak Belediyesi, gün içinde kent merkezinde biriken çöpleri, ’Çöp Taksi’ ile toplayarak görüntü kirliliğinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Vatandaş çevrede biriken çöplerin hızlı bir şekilde kaldırılmasını istediği zaman, 444 28 44 numaralı telefonu arayarak Temizlik İşleri Müdürlüğü ‘Çöp Taksi’ ekipleri tarafından kaldırılmasını sağlayacak. Verilen adrese hızla ulaşarak çöpleri alacak, Alo Çöp Taksi ekipleri gerek duydukları takdirde yıkama ekipleri de takviye olarak olay yerine intikal ederek, vatandaşın bildirdiği alan tam anlamıyla temizlenecek.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar ’Yeni dönemde modern bir hizmet için yeni araçlar şirket aracılığı ile belediyemizin hizmetine sunuldu. Çöp taksimizle gün içinde şehir içinde sürekli hareket halinde olunarak küçük çaplı çöpler alınacak. Böylece şehir içinde acil durumlarda 444 28 44 nolu numaradan gelecek ihbar telefonları ile aracımız hizmet sunacak. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun. Lütfen Temiz bir Bulancak için hepimiz daha duyarlı olalım. Lütfen yerlere izmarit atmayalım, çöplerimizi saatinden önce dışarı çıkarmayalım. Kendi evimizin içini nasıl koruyorsak sokaklarımızı da öyle koruyalım.” diye konuştu.