DOLAR32,5900% 0.34
EURO34,8687% 0.36
STERLIN40,6316% 0.06
FRANG35,8626% 0.71
ALTIN2.507,65% 0,93
BITCOIN2.125.5441.805

Bulancak UBYO’da Mezuniyet Töreni Gerçekleşti..

Mezuniyet töreni, öğleden önce Bulancak Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Oktay Karaman’ın Çelenk Sunma töreni ile başladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bulancak UBYO’da Mezuniyet Töreni Gerçekleşti..

Arkasından Bulancak iskelesine kortej halinde yürünerek iskelede yüksekokulu öğrencileri fotoğraf çektirdi.

Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Peker’in katılımıyla gerçekleşen tören öğleden sonra Yüksekokulumuz kampüs alanında devam etti.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti.  Yaş kütüğüne plaket çakılması ve ardından temsili diplomaların dağıtılmasıyla devam eden törende okul birincisi, mezun öğrenciler adına bir konuşma  yaptı.

Bulancak Kaymakamı Ünal Koç, Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Giresun Üniversitesi personeli, öğrenci yakınları ve vatandaşların katıldığı mezuniyet töreni, öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.

TRT Bulancak Muhabiri Mehmet Yaşar’ın canlı yayın olarak sunduğu mezuniyet törenimizi aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

YORUM YAP