Belediye bakım çalışmalarına başladı « Bulancak Ajans

6 Şubat 2023 - 16:45

Belediye bakım çalışmalarına başladı

Belediye bakım çalışmalarına başladı
Son Güncelleme :

18 Şubat 2020 - 16:24

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Bulancak genelinde bakım-onarım ve yeniden imalat çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Bulancak genelinde sürdürdüğü çalışmalar kapsamında hava koşulları ve çeşitli nedenlerle oluşan bozulmalar ve çökmeler tamir edilirken, yol seviyesinde olmayan logar kapakları etrafları da doldurularak düzenleniyor. Yol üzerinde silinen çizgi ve işaretlemelerde ihtiyaca göre yenilenirken, yeni yol ve kaldırım imalatları ve parke döşeme işlemleri de aralıksız olarak sürdürülüyor.

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar; “Bulancak Belediyesi olarak tüm birimlerimizle 24 saat esasıyla sahada olmaya devam ediyoruz. Bir işi yapmak kadar sürdürülebilir kılmak da önemlidir. Bir taraftan yeni imalatlar yaparken, bir taraftan da daha önce yapılmış işlerin bakım-onarım ve takiplerini yaparak müdahale ediyoruz. Daha güzel bir Bulancak için gayret ediyoruz. Bu anlamda sahada çalışan tüm ekiplerimize teşekkür ediyor, işlerinde kolaylık diliyorum” dedi.