DOLAR33,1952% -0.11
EURO36,0226% -0.6
STERLIN42,8115% -0.31
FRANG37,3483% -0.2
ALTIN2.551,00% -1,92
BITCOIN66.582,993.403
reklam

Geçmişin Kurbanı Değil Geleceğin Mimarı…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Geçmişin Kurbanı Değil Geleceğin Mimarı…
reklam

Giresun Valide Sultanlar Derneği kahvaltılı toplantısı Pazar günü Kirazlıtepe Park Kahvesinde yapılırken; kadına şiddette en anlamlı mesaj Giresun Valide Sultanlar Derneğinden geldi. Başkan Karaman “Geçmişin kurbanı değil, geleceğin mimarı olarak anılmak istiyoruz“ dedi.

Yapılan kahvaltının ardından katılımcı misafirlere bir teşekkür konuşması yapan başkan Özgül Karaman; Giresun Valide Sultanlar Derneğinin amacının yoksula ve muhtaca uzanacak yardım eli olduğunu belirtirken, “toplumda kadınlarımızın önemini de göstermek istiyoruz” dedi.

Karaman son günlerde ülkemize art arda yaşanan doğal afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’ tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Yine son günlerde bu vatan için Suriye’de barış için şehit düşen askerilerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Karaman “doğal afetlerde ölenleri de rahmet ve saygıyla anıyoruz, yaralananlara da acil şifa diliyoruz” dedi.

Toplantıya Gelecek partisi Kurucular Kurulu üyesi Mehmet Kuğu, BBP MKYK Üyesi Mustafa Mican, Prof. Hüseyin Özdemir, Dr. Hatice Rabia Hira, Diş Hekimi Halis Eren, bazı dernek başkan ve yöneticileri katıldı.

YORUM YAP