2 kehaneti gerçekleşti Azerbaycanlı Şaman Kahin 2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri « Bulancak Ajans

30 Ocak 2023 - 14:25

2 kehaneti gerçekleşti Azerbaycanlı Şaman Kahin 2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri

Azerbaycanlı Şaman Kahin′in Kehanetleri Gerçekleşmeye Devam Ediyor!

2 kehaneti gerçekleşti Azerbaycanlı Şaman Kahin 2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri
Son Güncelleme :

18 Ocak 2022 - 9:54

Azerbaycanlı Şaman Kahin′in Kehanetleri Gerçekleşmeye Devam Ediyor!

Azerbaycanlı Şaman Kahinin kehanetleri Gerçekleşmeye devam ediyor. Daha yılın ilk ayı yarısında 2 kehaneti gerçekleşti bile. Azerbaycanlı Şaman Kahin 2022 kehanetleri bu yıl çok konuşulacak gibi…

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi  Azerbaycanlı Şaman kahin 2022 kehanetlerinin gerçekleşmesi ardından sosyal medyada diğer kehanetlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak etmeye başladı.

İşte ocak ayının yarında gerçekleşen 2 kehaneti

Yunanistan Kehaneti Gerçekleşti
\”Kartalı arkasına alan mavi ülke Türk’e hıyanet içinde ama kendisi büyük yara alacak.\”

12 Ocak 2022 de ABD Eastmed projesinden çekilerek Yunanistan\′ın çok güvendiği müttefiki olmaktan çıktı.

ABD Dışişleri Bakanlığı, ABD\′nin Doğu Akdeniz\′de yenilenebilir enerji kaynakları ve elektrik temelli projeleri öncelediğine işaret ederek Doğu Akdeniz Doğalgaz Boru Hattı Projesi\′ne (EastMed) artık sıcak bakmadığını bildirdi.

Doğu Akdeniz\′den çıkarılacak gazın Kıbrıs üzerinden Yunanistan\′a, oradan da İtalya\′ya ulaştırılmasını hedefleyen \”EastMed\” projesine ilişkin anlaşma, Atina\′da Ocak 2020\′de düzenlenen bir törenle Yunanistan, İsrail ve GKRY arasında imzalanmıştı.

Ancak şu günlerde Yunanistan Doğu Akdeniz konusunda hayal kırıklığı yaşıyor. Çünkü Doğu Akdeniz\′de Türkiye\′yi dışlayarak, İsrail ve Kıbrıs Rum kesimi ile birlikte hayata geçirmeye çalıştığı Eastmed\′in rafa kalkacağı belirtiliyor.

Türk ülkelerine provokasyon uyarısı yapmıştı!
\”Provokasiyadan ehtiyatlı olun. Bütün dünya, hatta türk ülkeleride karışacak\”

2 Ocak 2022 de Kazakistan\′da iç karışıklık çıkartılmak istendi ve halk proveke edilmeye çalışıldı.

Kazakistan\′da akaryakıta yapılan zammın ardından ülke karıştı. Protestoların dozu her geçen saat artmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, Rusya\′dan yardım istedi. Tokayev\′in isteği üzerine Rusya tarafından bölgeye çok sayıda asker gönderildi.

Kazakistan\′da akaryakıt zammı protestolarının çatışmalara dönüşmesi ve göstericilerin hükümet binalarını basmasının ardından ülke genelinde olağanüstü hal (OHAL) ilan edildi. Ülkede protestolar giderek artarken Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, resmi bir açıklama yaparak mevcut durum nedeniyle üyesi oldukları Kolektif Güvenlik Antlaşması Örgütü (KGAÖ) liderlerinden yardım istediğini duyurdu.
Kazakistan\′ın batısında 2 Ocak\′tan itibaren LPG\′ye yapılan zamlar ve ülkedeki sosyoekonomik durumun kötüleştiği gerekçesiyle başlatılan protestolar ülkenin diğer kesimlerine yayıldı.

Sokak olaylarına dönüşen gösterilerde güvenlik güçleri ile protestocular arasında çatışmalar yaşandı. Polis ve askeri araçları ateşe veren ve devlet binalarına giren protestoculara, güvenlik güçleri ses bombası ile müdahale etti.

Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev, başlatılan protestolardan sorumlu tuttuğu hükümetin istifasını kabul etti.

Protestoların yayılması sonucu önce başkent Nur Sultan, Almatı şehri ve Mangistau eyaletlerinde olağanüstü hal (OHAL) ilan edildi. Ardından OHAL kararının ülkenin tüm bölgelerinde geçerli olduğu duyuruldu.

Azerbaycanlı Şaman kehanetleri Gerçekleşiyor!

Bu kehanetlerin yanında bu kehanetinde gerçekleştiğini adım adım gerçekleşiyor olduğunu iddia edenler var!!

\”Soğuk ülkenin soğuk lideri ülkeleri perde arkasından nezaret ediyor, ettiği sözleşme herkesi muharebeye sakocak.\”

Azerbaycanlı Şaman Kahinin 2022 kehanetlerinin diğerleri gerçekleşecek mi? herkesin aklındaki soru bu. Videoyu izleyenler yorumlarda kehanetlerinin gerçekleştiğini dile getirmeye başladı. Ve diğer kehanetlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak ediyorlar.

2018 yılından beri neredeyse her dediği gerçekleşen Azerbaycanlı Şaman kehanetleri sadece Araştıran Adam ve Halil BAKMIŞ youtube kanallarında yayınlanmaktadır.

Merakla Bekleniyordu!

Nostradamus kehanetleri ve Baba Vanga kehanetleri gibi artık en çok aranan kahinlerden olan Azerbaycanlı Şaman Kahin 2022 yılı kehanetleri merakla bekleniyor. Geçen hafta Muhyiddin İbni Arabi 2022 Kehanetleri yayınlanmıştı. 2022 Türkiye ve dünya kehanetleri serisinde ikinci bölüm olarak Azeri Şaman kahinin 2022 kehanetleri yayınlandı. Seri diğer videolar ile her hafta yayınlanmaya devam ediyor. Bknz: 2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri ve Kahinler Serisi