Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9939% 0.02
EURO31,1826% -0.13
STERLIN36,4438% 0.15
FRANG32,9086% -0.14
ALTIN1.855,75% -0,58
BITCOIN1.225.758-4.103

13. Giresun Günleri

Giresun Federasyonu Başkan Muhterem Memiş ve yönetim kurulu, 7-10 Kasım tarihlerinde Yenikapı etkinlik alanında yapılacak ‘’13. Giresun Günleri’’ tanıtım etkinliği öncesi Kavacık Doğal Dükkân tesislerinde Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar ve yönetim kurulu ile bir araya gelerek Etkinlik gündemi ile ilgili görüş alış-verişinde bulundular

Yayınlanma Tarihi : Google News

Giresun Federasyonu Başkan Muhterem Memiş ve yönetim kurulu, 7-10 Kasım tarihlerinde Yenikapı etkinlik alanında yapılacak ‘’13. Giresun Günleri’’ tanıtım etkinliği öncesi Kavacık Doğal Dükkân tesislerinde Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar ve yönetim kurulu ile bir araya gelerek Etkinlik gündemi ile ilgili görüş alış-verişinde bulundular

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, ’Giresun Tanıtım Günleri’’ programı ile ilgili Giresun Medya Platformu yönetim kurulu üyelerine bilgilendirme yaparak, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Giresun günleri ve gündemdeki diğer konularında dile getirildiği toplantıda görüş ve düşüncelerini paylaşan ve toplantı daveti için teşekkürlerini sunan Giresun Medya platformu yönetim kurulu üyeleri tek tek görüşlerini açıklayarak tavsiye niteliğinde konuların ele alınmasını önererek, geçmiş yıllarda yapılan eksiklikler ile ilgili de eleştirilerini dile getirdiler

GİRESUN FEDERASYONU FINDIĞA SAHİP ÇIKIYOR

Medya ile istişare ve çalışmaya önem verdiklerini belirten Başkan Muhterem Memiş, ‘’Amacımız toplumsal birlikteliği öne çıkarmak’’, doğduğumuz toprakların kültürünü doğal güzelliklerini tanıtmak ve hemşerilerimizle kaynaşmasını sağlamak amacıyla ‘’Giresun gabuğunu gırdı’’ efsane sloganı ile Giresunlunun Kalbi Yenikapı’da atacak ve Fındık tanıtımına daha kapsamlı yer vereceklerini ve Geleneksel kültürümüz ile birlikte yerel sanatçılardan konserler, folklor gösterileri etkinlik boyunca Mavi Karadeniz TV’den canlı yayınlanacaktır, ifadelerini kullandı.

’DÜŞÜNSENE GİRESUNLU DEĞİLSİN!

Giresun Günleri tanıtım etkinliği ile ilgili detaylı bilgi veren Giresun Federasyonu medya ve tanıtımdan sorumlu Başkan yardımcısı Zafer Tahmaz, bu sene etkinlikte Fındık temalı organizasyon düzenleneceğini  ”Giresun kalite” bir organizasyon olacağını ve ‘’Düşünsene Giresunlu değilsin! ‘’ sloganını sosyal medya ve diğer alanlarda alt slogan olarak gündeme getireceklerini belirterek protokol stantları ve ticari stantlar hakkında bilgilendirme yaptı.

Zafer Tahmaz, bu yıl 59 ticari stant ile 26 protokol ve kültür stantları olacağını geçtiğimiz yıllarda yapılan etkinliklerden daha az olacağını dış alanların da kısıtlı olacağını belirtti.

GİRESUN MEDYA PLATFORMU, 13.GİRESUN GÜNLERİNE TAM DESTEK VERİYOR

Toplantıya Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Başkan vekili İbrahim Balcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Hasan Kübüç,Metin Ruşen, Hüseyin Şenel Odacı, Kazım Karaçoban, Oğuzhan Kılıçaslan, Abdullah Öner Meral, Adem Tahmaz, Yahya İpek, Ahmet Gedik, Halil Derya ve Hayri Şirin katıldılar.

Toplantı için teşekkürlerini sunan Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar “Giresun Medya Platformu elinden geldiğince Giresun’a ve Giresunlulara faydalı işler yapma çabasındadır.

Giresun Federasyonu tarafından sivil toplum kuruluşları ile birlikte geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 13. Giresun Günleri tanıtım etkinliği düzenleniyor. Giresun Medya Platformu olarak 13 yıldır olduğu gibi bu etkinlikte yerimizi alacağız.

Giresun’un sorunlarını ilgililere ve kamuoyuna iletmeye çalışacağız. 13 yıldır yapılan Giresun Günlerine katılım sağlayarak Giresunluları temsilde en iyi şekilde tanıttık ve birçok projenin oluşmasında kamuoyu desteğini sağladık. Giresun Federasyonu yönetim kurulu ve Giresun Medya Platformu yönetim kurulu ile  ’birlikten kuvvet doğar’’ ilkesiyle hareket ederek, Giresun’un sosyal, ekonomik, kültürel ve turizm alanında tanıtımına büyük katkı sağlıyoruz ve ekibimiz ile birlikte ‘ Giresun Günleri’’ tanıtım etkinliğine tam gaz hazırlanıyoruz.

Giresun halkına daha iyi hizmet etmek için ,  ‘’Giresun Günleri’’ organizatörü olan Giresun Federasyonu ile birlikte hareket ederek Giresun ve ilçelerinin sorunlarına sahip çıkıp, çözüm bulunması konusunda ilgililere öneriler sunmak gibi sorumluluğu da vardır. Giresun Medya Platformu her yıl değişik bir slogan ile kamuoyuna mesaj vererek toplumun ortak sorunlarını dile getirmektedir. Bu yıl standımızda kullanacağımız ‘’SES VER GİRESUN’’ sloganı ile konu başlıkları halinde kamuoyuna önemli mesajları ileteceğiz. Bu sloganın anlamı, efsane Giresun Günleri organizasyonuna büyük katılım desteği,  Giresun sivil toplum kuruluşları arasındaki birliktelik, yerel basının değeri ve saygınlığı, ortak sorunlara duyarlılık ve sahip çıkma ile lobi faaliyetlerine destek vermek için ‘Ses ver Giresun’’ sloganı ile ortak hareket, ortak birliktelik hareketini sağlamaktır.

 7 Kasım ve 10 Kasım tarihleri arasında Yenikapı etkinlik alanında yapılacak olan Giresun Günlerine 2 milyon ziyaretçinin gelmesi düşünülmektedir, kendi aramızda görev bölümü yaparak dev organizasyonun başarılı bir şekilde tamamlamak ve Giresun’a yakışır bir organizasyon olacaktır” şeklinde konuştu.

YORUM YAP