Galericiler Sitesi’nde çalışmalar « Bulancak Ajans

6 Şubat 2023 - 17:05

Galericiler Sitesi’nde çalışmalar

Bulancak Belediyesi tarafından, Pazarsuyu deresi kenarında Karayollarından satın alınan 10 dönümlük alanda planlanan Galericiler Sitesi alanında incelerde

Galericiler Sitesi’nde çalışmalar
Son Güncelleme :

31 Ekim 2019 - 13:07

Bulancak Belediyesi tarafından, Pazarsuyu deresi kenarında Karayollarından satın alınan 10 dönümlük alanda planlanan Galericiler Sitesi alanında incelerde Bulunan Belediye Başkanı Recep Yakar, Galericiler sitesinin hızlı bir şekilde tamamlanacağını, hem galerici esnafını hem de Bulancak’ın rahatlayacağını söyledi.

Site alanında incelemelerde bulunan Başkan Yakar, “Seçim öncesi sözünü verdiğimiz ve çalışmalarını başlattığımız projelerimizden olan Bulancak Galericiler Sitesi en kısa zamanda tamamlanarak hizmete açılacaktır. Galericiler sitesinin hayata geçmesiyle şehir içinde yoğun şekilde bulunan galerici esnafımız buraya taşınacak ve hem kendileri rahat edecek ve daha ulaşılır olacaklar hem de şehir üzerinde bulunan yoğunlukları kalkacağından park ve trafik konusunda bir rahatlama söz konusu olacaktır. Bulancak’ı daha yaşanır ve daha rahat bir şehir haline getirecek tüm projelerimizi tek tek hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İncelemelerde bulunan Başkan Yakar, çalışmaların hızlandırılması ilgili birimlere talimat verdi.