DOLAR32,2027% 0.05
EURO35,0608% 0.08
STERLIN41,0225% 0.12
FRANG35,3720% 0.05
ALTIN2.514,83% 0,17
BITCOIN69.748,295.065

Yüksel: Ülkemize Hizmet İçin Daha Nice Yıllar Çalışacağız

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, 25 Ekim İYİ Parti 4. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yüksel: Ülkemize Hizmet İçin Daha Nice Yıllar Çalışacağız
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yüksel mesajında: “25 Ekim 2017’de Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde kurulan partimizin bugün 4.yıl dönümünü kutluyoruz. Partimiz kurulduğu gün milletimizin umudu olduk.  Bizim yanımızda milletimiz, başımızda da Genel Başkanımız Meral Akşener var. Milletimize, ülkemize hizmet için daha nice yıllar çalışacağız. Çünkü milletimizin bize ihtiyacı var” dedi.
Millet Bizi Çağırıyor
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel mesajını şu ifadelere yer verdi; “Partimizi en üste taşıdığımız gün, Türkiye’de kadınları, çocukları ve hayvanları istismar edenler hak ettikleri en ağır cezayı hukuk önünde alacaklar. Çiftçi, ürettiği ürünün değerinde kazanç elde edecek. Mazot, ilaç ve gübre fiyatları nedeni ile zorda kalmayacaklar. Asgari ücretle çalışan işçi kardeşlerimizin 4 gözle beklediği yılbaşı zammı, beklediğinin çok çok üstünde olacak. Yıllarca çalışıp tam rahata erdim diyen emeklilerimiz de hak ettikleri maaşları alacak. Milletimizin çektiği çileleri biliyoruz. Halkımızın hayatını zora sokan, ekonomi, eğitim, işsizlik, sağlık gibi tüm konularda çözümler üretiyor, bu konuda Genel Başkanımızın önderliğinde, uzmanlarımızla durmaksızın çalışıyoruz. Türkiye’de kaybolan adaleti, yok sayılan hukukun üstünlüğünü biz yeniden getireceğiz. Bu yüzden ‘Millet Bizi Çağırıyor’ diyoruz. İktidar Yönetemiyor! Yönetemeyenler gidecek yönetenler gelecek! İYİ Parti olarak halkımızın desteği ile her geçen gün güçleniyoruz. Gücümüzün farkına varanlar bizleri türlü yıldırma politikalarıyla sindirmeye çalışıyorlar. Ancak bizler, partimizin her bir üyesi ile birlikte gece gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Bir günden bir güne en zor anımızda bile of demedik. Çünkü milletine adanmış ömürler yorulmak bilmez. Güçlü Devlet ve Mutlu Millet için çıktığımız bu dava yolunda kuruluş yıldönümümüzü kutlar, daha nice yıllar dilerim.”

YORUM YAP