DOLAR32,3026% 0.24
EURO35,1348% 0.06
STERLIN41,2151% 0.17
FRANG35,4896% 0.24
ALTIN2.513,53% 0,12
BITCOIN69.014,914.237

Yılın Annesi Engelli Karadeniz’den

Ordu’da 2 engelli çocuğuna hem annelik hem de babalık yapan ve tüm ihtiyaçlarını tek başına karşılayan 75 yaşındaki Nurşen Kırca, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘yılın annesi’ seçildi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yılın Annesi Engelli Karadeniz’den

Altınordu ilçesinde yaşayan 45 ve 49 yaşlarında miyopati hastası 2 engelli evladının her türlü bakımını üstlenen Nurşen Kırca, yaptığı fedakarlıklarla Ordu’da yılın annesi seçildi. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yılın annesi seçilen Nurşen Kırca Anneler Günü’nde yalnız bırakılmadı.

‘Yılın annesi’ Nurşen Kırca’yı ziyaret eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, çiçek ve çeşitli hediyelerle Nurşen Kırca’nın Anneler Günü’nü kutladı.

GENEL SEKRETER COŞKUN ALP: “NURŞEN HANIM GİBİ ANNELERİMİZ EKSİK OLMASIN”

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Nurşen Kırca’nın çocukları için çok önemli fedakarlıklar yaptığını söyledi. Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Genel Sekreter Alp, “Büyükşehir Belediyesi olarak ‘yılın annesi’ seçtiğimiz Nurşen Kırca hanımefendiyi ziyaret ettik. Onun çocuklarına nasıl fedakarca ve özveri ile baktığını gördük. Nurşen hanım gibi annelerimiz eksik olmasın. Nurşen hanım nezdinde tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir ömür temenni ediyorum” dedi.

YILIN ANNESİ NURŞEN KIRCA: “ÇOCUKLARIM BANA RABBİMİN HEDİYESİ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘yılın annesi’ seçilmesi dolayısıyla mutlu olduğunu dile getiren Nurşen Kırca, “49 yaşındaki oğlum ve 45 yaşındaki kızım miyopati hastası. Çocuklarımın tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Rabbimin bana bağışladığı hediye onlar. Benimle aynı durumda olan annelere Allah’tan güç kuvvet ve sabır diliyorum. Vatan uğruna yavrularını şehit veren anneler başta olmak üzere, bize canı pahasına hizmet eden sağlıkçılarımızın annelerinin ve hiçbir şey bilmezken bize ilim öğreten eğitimcilerimizin annelerinin Anneler Günü’nü kutluyorum. Beni bu şekilde onure eden çiçeklerle mutlu eden Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM YAP