![Yıldırım ailesinin acı günü](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2019/12/yildirimaciguni-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Yeşiltepe köyünden Ahmetçavuşlardan merhum Dursun oğlu; Merhum Hacı Sait ve Hacı Osman Yıldırım’ın kardeşleri ; Galip, Kasap Ahmet, Ömer, Bulancak İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Yener Yıldırım ve Ballıca Mahallesi Muhtarı Kadir Yıldırım’ın babaları; Mehmet Akif Ortaokulu Müdürü Mustafa Gündoğdu, Bulancak Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Ali Kemal Öztürk, Ömer Duman Ve Şakir Yıldırım’ın kayınpederleri; İlçemiz eski esnaflarından HACI MEHMET YILDIRIM vefat etmiştir.
![](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2019/12/yildirimaciguni.jpg?resize=890%2C585&ssl=1)
Ceazesi Bugün İkindi namazını müteakip Sarayburnu Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Yeşiltepe köyünde toprağa verilecektir.
Merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.