Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,4093% 0.13
EURO34,1095% 0.13
STERLIN39,8008% 0.12
FRANG35,5536% 0.1
ALTIN2.103,16% 0,10
BITCOIN1.989.3441.791

Yeniden Refah Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Mesut Aydın

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yeniden Refah Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Mesut Aydın

Yeniden Refah Partisi Giresun teşkilatı 31 Mart seçimlerinin startını; Çıtlakkale Mahallesi’nde yaptığı gövde gösterisi ile verdi.

Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Eşref Bekdemir  ‘Giresun Belediyesi’ni ‘Milli Görüş Belediyeciliği’ ile yönetmek için azimli ve kararlı olduklarını söyledi.

Bekdemir: ‘Giresun’umuzda Bismillah dedik ve mahallem olan Çıtlakkale’den başladık. Sayın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey’in tensipleri ile Belediye Başkan Adayımız olan Mesut Aydın Bey’in de yıllardır hizmet ettiği Çıtlakkale’de büyük bir coşku ile başlayan bu ilk kapsamlı saha çalışmamızın büyüyerek devam edeceğine inancımız tamdır. Çıtlakkale Spor Kulübü’nün değerli yöneticilerine, futbolcularına ve mahalle sakinlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Yeniden Refah için bütün vatandaşlarımızdan destek bekliyorum’ dedi.

Yeniden Refah Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Mesut Aydın’ın meşaleler ve havai fişeklerle karşılandığı program; son günlerde yeni üye sayılarında Türkiye rekoru kıran Yeniden Refah Partisi Giresun teşkilatının belediye seçimlerinde ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Programla ilgili konuşan Yeniden Refah Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Mesut Aydın şunları söyledi:

Giresun en büyük sevdamız, Giresunlu olmak en büyük gururumuz, Giresun’u yönetmek en büyük gayemizdir. Bu fikir ve maneviyatla çıkmış olduğumuz yolda seçim çalışmalarımızın ilk programını yıllardır hizmet ettiğim mahallem Çıtlakkale’de yaptık. Gururlu ve inançlıyım. Sayın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın liderliğinde, İl Başkanımız Eşref Bekdemir ve bütün teşkilatlarımızın gayretleri ile Giresun’u kazanacağız. Bu akşamki muazzam karşılama ve destek rüzgârı için Çıtlakkale Sporun her bir ferdine, gençlerimize ve mahallemin kıymetli sakinlerine teşekkür ediyorum. Giresun’un her bir mahallesine, her karışına hizmet etmek boynumuzun borcudur’ dedi.

YORUM YAP