Yaylalara Tekrar Kar Yağdı « Bulancak Ajans

28 Mayıs 2023 - 12:40

İBRAHİM BALCIOĞLU ( ibrahim_balcioglu@ismmmo.org.tr ) Doğum Yılı ve Yeri: 1960 Tirebolu doğumlu. Öğrenimi Vefa Poyraz Lisesi mezunudur. İ.Ü. İktisat Fakültesi mezunudur. 1981 yılından bu yana Gaziosmanpaşa'da ilçesinde mesleki faaliyetini sürdürmektedir. Çeşitli derneklerde görev almıştır. Ekonomi ile ilgili çeşitli haber ve makaleleri yazılı basında yer almıştır. TV5 Televizyonunda haftalık Sosyal Güvenlik Programının moderatörlüğünü yapmaktadır. Kişisel Bilgiler: Evli ve dört çocuk babasıdır.

İbrahim BALCIOĞLU

Yaylalara Tekrar Kar Yağdı

Bütün yurtta havaların soğumasına paralel olarak Karadeniz Bölgesinde ve Giresun Yaylalarında da havalar hızla soğudu.

Yaylalara Tekrar Kar Yağdı
Son Güncelleme :

23 Mayıs 2020 - 19:02

Perşembe günü 30’lu derecelerde dolaşan hava sıcaklığı dün köylerde 15-16 derecelere yaylalarda ise daha düşük seviyelere indi. Bu hızlı düşüş sahilde fırtına ve yağmurlara, orta bölgelerde yağmur ve dolu yağışına sebep olurken yaylalarda da önce dolu sonra da kar yağışına sebep oldu.

Dün Tirebolu’ya bağlı köylülerin yaşadığı Yaşmaklı Ağaçbaşı Yaylasında kar yağışı sonrası ortalık bembeyaz oldu. Eymür Köyü Muhtarı Sabri Gedik de bu güzelliği sosyal medyada bulunan hesabından paylaşarak tüm dünyaya duyurdu. Haber: İbrahim Balcıoğlu