![Yarın Hangi İlçelerde Okullar Tatil](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/02/ogrenc-790x420.jpg)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Giresun valiliğinden yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava koşulları ve buzlanma dolayısıyla 14 Şubat 2020 Cuma günü il ve ilçelerimizdeki eğitim öğretim durumu aşağıda belirtilmiştir. Buna göre;
Doğankent ve Çamoluk ilçeleri genelinde (Köyler dahil) 14.02.2020 Cuma günü Örgün ve Yaygın eğitimde eğitim öğretime 1 (Bir) gün süreyle ara verilmiştir.
Şebinkarahisar ve Eynesil ilçelerinde eğitim öğretime devam edilecek olup, sadece Taşımalı Eğitim kapsamındaki öğrencilerimiz ise 1 (bir) gün izinli sayılacaklardır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.