Ünlü, Gzt Giresunsporu Kutlayarak, Taraftarlara Teşekkür Etti « Bulancak Ajans

6 Haziran 2023 - 01:58

Ünlü, Gzt Giresunsporu Kutlayarak, Taraftarlara Teşekkür Etti

Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü, TFF 1.Lig’den Süper Lig’e yükselen Gzt Giresunspor’u kutlayarak, yapılan çağrılara uyarak kutlamaları evlerinde yapan taraftarlara teşekkür etti.

Ünlü, Gzt Giresunsporu Kutlayarak, Taraftarlara Teşekkür Etti
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2021 - 21:56

TFF 1.Ligde son haftaya kadar taşınan şampiyonluk yarışında, her zaman takımın yanında olan Vali Ünlü, deplasmanda Tuzlaspor ile oynanan ve son dakikaya kadar nefes nefese bir mücadeleye sahne olan karşılaşmayı GAMER’de izledi.

Karşılaşmayı sonuna kadar heyecanla takip eden Vali Ünlü, tam kapanma nedeniyle alınan tedbirleri de GAMER’den takip ederek “Güvenlik tedbirlerimizi yakından takip ediyoruz, tüm ekiplerimiz şehrimizin huzur ve sükûneti için sahada. Giresunspor’umuzu tekraren tebrik ederken çağrımıza olumlu karşılık veren duyarlı hemşehrilerimize teşekkür ediyor ve hayırlı sahurlar diliyoruz” dedi.

Maç sonrası yaptığı ilk açıklamada “Yeniden Süper Lig’deyiz. İnandık, azmettik ve başardık! Sergilediğiniz büyük mücadele için teşekkürler Çotanaklar, Sizlerle gurur duyuyoruz. Şimdi bizlere düşen sevincimizi evlerimize sığdırmamız, tüm kurallara istisnasız uymamız” diyen Vali Ünlü, Giresunspor taraftarlarına bir kez daha kutlamaları evlerinde yapmaları çağrısında bulundu.

İlerleyen saatlerde Giresunspor’un Süper Lige çıkmasını sosyal medya hesaplarından tekrar kutlayan Vali Ünlü, duygularını “Bugün bize büyük mutluluk yaşatan sevdamız, coşkumuz, gururumuz Giresunspor’umuzu tebrik ediyoruz. Bu zorlu mücadelede her zaman yanlarında olduğumuz Kulüp Başkanımıza, Teknik Direktörümüze ve ekibine, futbolcularımıza, kongre üyelerine, tesislerdeki görevlilere, kulübün çalışanları ile geçmişten bugüne emeği geçen herkese ve evlerinde kutlama yapan büyük taraftarımıza TEŞEKKÜR ediyoruz. İnşallah Süper Lig’de kalıcı olacağız” diye ifade etti.