Ülkü Ocaklarından Ahde Vefa « Bulancak Ajans

30 Mayıs 2023 - 20:30

Ülkü Ocaklarından Ahde Vefa

Bulancak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Destanlaşan Ülkücü Hareketin Bulancakta’ ki Dava Șehidlerinin Ailelerini ve Kabristanlıklarını ziyaret te bulundular.

Ülkü Ocaklarından Ahde Vefa
Son Güncelleme :

26 Mayıs 2021 - 22:13

Bulancak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Destanlaşan Ülkücü Hareketin Bulancak’ta ki Dava Șehitlerinin Ailelerini ve Kabristanlıklarını ziyaret te bulundular.
Bulancak Ülkü Ocakları Başkanı Öner PEKDEMİR, Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada;
Bulancak Ülkü Ocakları olarak; Giresun İl Ocak Başkanımız Sn. Özcan Erkan ve birbirinden kıymetli yöneticilerinden Umut TÜRKEŞ ve Mustafa Kemal DİZDAR ile birlikte Bulancak İlçemizdeki Destanlaşan Ülkücü Hareketin, Ülkücü dava Șehidlerimizden Talipli köyünde’ki kabristanlıkta bulunan, İbrahim KONYA ‘nın,
Eriklik Köyünde bulunan Halilİbrahim KAHRAMAN’ ın, Erdoğan Köyünde bulunan Mustafa AYDIN’ ın, ve Damudere Köyünde bulunan Mustafa ASLAN’ ın, Ailelerini ve ve Șehidlerimizin kabristanlıklarını ziyarette bulunup Şehitlerimizin Ailelerine MHP Genel Başkanımız Sn. Devlet BAHÇELİ’ nin Selamlarını iletip, Șehidlerimizin Kabristanlıklarına ziyarette bulunduk Șehidlerimizin Ruhları Şâd Mekânları Cennet Olsun açıklamasında bulundu.