TÜRSAB Başkan Adayı Ali Bilir Projelerini Anlattı « Bulancak Ajans

22 Mart 2023 - 23:08

TÜRSAB Başkan Adayı Ali Bilir Projelerini Anlattı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan adayı Ali Bilir, Kanal 58 TV “Ulaşım Dosyası “ programında Sadi Toygar’ın konuğu oldu.

TÜRSAB Başkan Adayı Ali Bilir Projelerini Anlattı
Son Güncelleme :

23 Kasım 2022 - 16:19

 Bilir, turizm sektörünün geleceği ile ilgili projelerini anlatarak üyeleri 27 Kasım Pazar günü yapılacak TÜRSAB genel kuruluna davet ederek destek talebinde bulundu.

Turizm sektörünün parlayan ismi, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkan adayı hemşerimiz Ali Bilir, TÜRSAB seçiminde planları ve projeleri ile konuşulmaya devam ediyor. Ali Bilir’in üzerinde en çok durduğu konuların başında ise acentaların durumu geliyor.

TÜRSAB Başkan Adayı Ali Bilir, bu seçimin acentalar için büyük bir öneme sahip olduğunu ifade ederek “Uzun yıllardır sektörün içindeyim. Çok uzun dönemler TÜRSAB’da çeşitli kademelerde görevler aldım. Ben özellikle bu seçimlerde acentalar üzerinde büyük bir hassasiyetle duruyorum. Neden? Çünkü, acentalar sektörümüzün bel kemiği. 

Sektörün bütün çilesini acentalarımız çekiyor. Madem acentalarımız sektörün cefasını çekiyor o halde sefasını da sürmeli, Biz, çok güçlü bir kurumuz. Sorunlarımızı ortak akılla aşacağız. Seyahat acentesi mesleğinin önemini herkes biliyor. Ülkemize gelen ziyaretçiler ile döviz girdisi sağlayan, katma değer kazandıran turizmin lokomotifi seyahat acenteleridir. 

Seyahat acenteleri ülkemizin tanıtımı için ayrı bir misyon üstlenmiştir. Türkiye’nin yurtdışı ve yurtiçi tanıtma gayretinde olan yegâne meslektir. Her daim saygı duyulacak ve baş tacı olunacak bir meslektir. Ekip ruhuna önem vererek ekiplerle yol alıyoruz” dedi. Haber: Sadi Toyga