DOLAR32,1973% -0.03
EURO34,9965% -0.07
STERLIN40,9330% 0.04
FRANG35,3666% -0.12
ALTIN2.509,76% 0,36
BITCOIN69.790,375.34

TİRDEF, Necdet Demirel İle Yoluna Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
TİRDEF, Necdet Demirel İle Yoluna Devam Ediyor

Tirebolu Dernekler Federasyonu yeni dönemde yine Başkan Necdet Demirel ve ekibi ile yoluna devam edecek.

Tirebolu’nun en güçlü ve saygın sivil toplum kuruluşlarından biri olan Tirebolu Dernekler Federasyonunun başarılı Başkanı Necdet Demirel ve yönetim kurulu tek liste halinde girilen genel kurulda tekrar başkan seçilerek yeni dönem için yetki aldılar.

Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kültür Merkezinde yapılan olağan genel kurulun Divan Başkanlığını Prof. Dr. Halit Keskin yaparken gündem gereği faaliyet ve denetim raporlarının okunması ve oy birliği ile ibra edilmesinden sonra tek liste ile yapılan seçimde Necdet Demirel ve ekibi oy birliği ile seçildiler.
Sivil toplum kuruluşlarında görev yapmanın gönül işi olduğunu belirten Başkan Necdet Demirel, “Faaliyetleri bireysel değil, yönetim kurulu üyeleri ile derneklerimizle istişare içinde bir araya gelerek takım ruhu ve dayanışma içinde gerçekleştireceğiz. Ortak hedeflerimize ulaşmak için daha çok gayret göstereceğiz. Bizlere gösterilen güvene layık olmaya çalışacağız, destek veren tüm delegelere ve hemşerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Genel kurula, Giresun Belediye Başkan Yardımcı Abdurrahman Demirel, Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Bağcılar Belediyesi Meclis üyesi Ziya Yılmaz, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Şair Hatice Satgun ve köy dernek Başkanları ile davetliler katıldı.
Haber: Sadi Toygar

YORUM YAP