Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR29,0009% 0.04
EURO31,2318% 0.03
STERLIN36,4080% 0.06
FRANG32,9853% 0.08
ALTIN1.862,13% -0,24
BITCOIN1.232.250-3.719

TİRDEF İftarı Yapıldı

Tirebolu Dernekler Federasyonu iftarı Zeytinburnu’nda bulunan federasyon merkezinin bahçesinde yapıldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News

Tirebolu Dernekler Federasyonu iftarı Zeytinburnu’nda bulunan federasyon merkezinin bahçesinde yapıldı.

TİRDEF Başkanı Necdet Demirel iftar öncesi yaptığı konuşmada “İftarımıza bizi kırmayarak katıldığınız için teşekkür ediyorum. 1,5 yıl önce devraldığımız görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nde bir araya geldik. Güzel bir konsept ile başarılı bir çalışma ortaya koyduk. Bize bırakılan çıtayı biliyor ve onu daha da yükseltmeye çalışıyoruz. İstanbul’da yaptığımız bu iftardan sonra inşallah 1 Haziran’da da Tirebolu’da iftar yapacağız. Bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Daha sonra iftara geçildi. İftara sonrası CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve TİRDEF Eski Genel Başkanı Prof. Dr. Halit Keskin söz alarak duygu ve düşüncelerini açıkladılar. Emecan, “Burası eşim Dr. Adil Emecan tarafından hemşerilerimize tahsis edilmiş bir yerdir. Belediye başkanlığı döneminde yaptığı hayırlı işlerden biri de budur, ben de bundan dolayı gurur duyuyorum” dedi.  Keskin ise yaptığı konuşmada “Kurduğumuz ve belirli bir noktaya getirdiğimiz TİRDEF’in emin ellerde olması bizi de memnun ediyor” dedi.

Başkan Demirel iftar sonrası yaptığı konuşmada “Bu akşam düzenlediğimiz iftarımıza bizleri kırmayarak katılım sağlayan değerli protokolümüze, dernek başkanlarımıza, delegelerimize ve tüm misafirlerimize ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın emeği ve gayreti ile Tirebolu’da ses getirmeye devam edeceğiz” dedi.

İftara CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş, YTÜ Gemi İnşaat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, TİRDEF Eski Genel Başkanı Prof. Dr. Halit Keskin, Beykoz Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Karakaya, KARKON Başkanı Sıtkı Ada, Harşit Federasyon Başkanı Sn. Temel Bilecen, Harşit Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Alim, Bulancak Federasyonu Eski Başkanı Abdullah Yümsel, Ümraniye Giresunlular Dernek Başkanı Numan Kasap, Giresun Medya Platformu Başkan Vekili İbrahim Balcıoğlu, Bağcılar Giresunlular Dernek Başkanı ve Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi Ziya Yılmaz, iş adamları, delegeler ve çok sayıda davetli katıldı.

YORUM YAP