Taşcı’nın Spor Kulübü Başarıyor « Bulancak Ajans

22 Eylül 2021 - 10:38

Taşcı’nın Spor Kulübü Başarıyor

Giresunlu hemşerimiz Remzi Taşcı’ın Spor Kulübü Şampiyonayı 7 madalya alarak tamamladı.

Taşcı’nın Spor Kulübü Başarıyor
Son Güncelleme :

10 Ağustos 2021 - 7:19

 Giresunlu hemşerimiz Remzi Taşcı’ya ait Özel Ataşehir Spor Kulubü 7-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Wushu Federasyonu Budakaido İstanbul Şampiyonasında 4 Altın 1Gümüş 2 Bronz toplamda 7 madalya aldı.
Türkiye Wushu Fedarasyonu ve Esenler Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen “Budokaido İstanbul Şampiyonası” 7-8 tarihleri arasında ” Esenler Mehmet Öcalan Spor Salonunda yapıldı.Alt Minik, Minik, Yıldız, Ümit, Genç, U21,Büyükler katagorisinde şampiyonaya katılan sporcular kıyasıya mücadelesi sonunda ödülleri belli oldu.
Her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenen şampiyonada başarılarına yeni başarılar ekleyen Özel Ataşehir Spor Kulübü sporcuları
Türkiye Wusfu Fedarasyonu Budokaido İstambul Şampiyonusunun göz bebeği oldu.
Çeşitli yaş guruglarıda müsabakalara katılan Özel Araşehir Spor Kulübü sporcuları Budokoido İstanbul Şampiyonasından 7 madalya alarak büyük fark yarattı.
Özel Ataşehir Spor Külübü sporcularından olan Alucralı İsna Nadenaz  daha önçeki şampiyonalarda Türkiye 1.liği ,  Türkiye 2.liği ve Antalyada düzenlenen Avrupa şampiyonasında 4.olması nedeniyle Milli Sporcu ünvanını almaya hak kazanmıştı 7-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen İstanbul   Budukaido Şampiyansına katılan İsna Nadenaz Erilli başarılarına Altın madalya alarak bir yenisini daha ekledi.
7-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Wushu Federasyonu Budakaido İstanbul Şampiyonasına katılan Özel Ateşehir Spor Kulübü sporcularından  Rümeysa Taşçı Ali Toprak Işık,İsna Nadanez Erilli ,Ali Hamza Yılmaz 1. olarak Altın Madalya  ,Ecrin İslamoğlu 2.olarak Gümüş Madalya, Ebru Evcimik ve Yağmur Naz Taze 3.olarak Gümüş Madalya aldılar. Şampiyonayı 7 madalya alarak tamamlayan Özel Ataşehir Spor Külübü sahibi Giresunlu hemşerimiz Remzi Taşçı “Özel Ataşehir Spor Kulübü olarak Şampiyonada emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.
Haber : Yavuz Kayacık

FİKSTÜR - 21 Eylül 2021 Salı

Tümünü Gör

17:00

VavaCars Fatih KaragümrükvsFraport TAV Antalyaspor

17:00

Çaykur RizesporvsAltay

20:00

BeşiktaşvsAdana Demirspor

20:00

Öznur Kablo Yeni MalatyasporvsDemir Grup Sivasspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 6 8 14
2 Trabzonspor 5 7 13
3 Altay 6 4 12
4 VavaCars Fatih Karagümrük 6 5 11
5 İttifak Holding Konyaspor 5 4 11
6 Atakaş Hatayspor 5 7 10
7 Fenerbahçe 5 3 10
8 Aytemiz Alanyaspor 5 -5 9
9 Galatasaray 5 2 8
10 Yukatel Kayserispor 5 -1 7
11 Demir Grup Sivasspor 6 -1 6
12 Adana Demirspor 6 -3 6
13 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 6 -6 6
14 Göztepe 5 -1 5
15 Gaziantep FK 5 -1 5
16 Kasımpaşa 5 -1 5
17 Fraport TAV Antalyaspor 6 -4 5
18 Medipol Başakşehir 5 -2 3
19 GZT Giresunspor 5 -6 1
20 Çaykur Rizespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 6 13 16
2 MKE Ankaragücü 6 6 12
3 Eyüpspor 6 3 12
4 BB Erzurumspor 6 0 12
5 Tuzlaspor 5 5 11
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 6 1 9
7 Manisa FK 6 0 9
8 Beypiliç Boluspor 5 2 7
9 Yılport Samsunspor 5 0 7
10 Kocaelispor 5 -2 7
11 Altınordu 6 -4 7
12 Menemenspor 6 -5 7
13 Adanaspor 6 0 6
14 Balıkesirspor 5 -3 6
15 Denizlispor 6 -3 6
16 Bursaspor 6 -1 5
17 Gençlerbirliği 6 -6 5
18 İstanbulspor 5 -1 4
19 Ankara Keçiörengücü 6 -5 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Şanlıurfaspor 3 2 7
2 Akhisarspor 3 0 6
3 Amed Sportif Faaliyetler 3 2 6
4 Nazilli Belediyespor 3 2 6
5 Pendikspor 2 2 6
6 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
7 Isparta 32 Spor 3 2 5
8 Eskişehirspor 3 0 4
9 Bucaspor 1928 3 1 4
10 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
11 Pazarspor 3 -3 3
12 Kırklarelispor 3 -2 3
13 Ankara Demirspor 3 -1 3
14 Uşakspor A.Ş. 2 -1 3
15 Karatay Termal 1922 Konyaspor 3 -1 2
16 Zonguldak Kömürspor 3 -3 0
17 Anagold 24Erzincanspor 2 -3 0
18 TECO Karacabey Belediyespor 2 -2 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 2 4 6
2 Bodrumspor 2 3 6
3 Somaspor 2 3 6
4 Çorum FK 2 4 4
5 Ankaraspor 2 3 4
6 Hekimoğlu Trabzon 2 2 4
7 Sakaryaspor 2 2 4
8 Silahtaroğlu Vanspor FK 2 1 4
9 Bayburt Özel İdarespor 2 1 4
10 Etimesgut Belediyespor 2 0 3
11 Serik Belediyespor 2 -1 3
12 İnegölspor 2 0 2
13 Afjet Afyonspor 2 -1 1
14 Diyarbekirspor 2 -2 1
15 Sarıyer 2 -2 1
16 Ergene Velimeşespor 2 -4 1
17 Turgutluspor 2 -2 0
18 Adıyaman 1954 Spor 2 -3 0
19 Kahramanmaraşspor 2 -4 0
20 Niğde Anadolu FK 2 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0