Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,3135% 0.25
EURO33,8931% 0.06
STERLIN39,5890% 0.06
FRANG35,3825% 0.14
ALTIN2.060,63% 0,38
BITCOIN1.929.651-2.298

Siyaset Kurumu Vatandaşın Aklıyla Alay mı Ediyor !!

Geçtiğimiz hafta Sarıyer kapalı spor salonunda yapılan 7 nci Ak-parti ilçe kongresinden sonra. Sarıyer’in en büyük mahallelerinden biri olan

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Siyaset Kurumu Vatandaşın Aklıyla Alay mı Ediyor !!

Geçtiğimiz hafta Sarıyer kapalı spor salonunda yapılan 7 nci Ak-parti ilçe kongresinden sonra. Sarıyer’in en büyük mahallelerinden biri olan Ayazağa mahallesinde Ak-partiye gönül verenler Giresunlar hayal kırıklı yaşadı. Hatta diğer partilere gönül verenlerin birçoğu aynı noktada. Genel kuruludan 15 gün önce Ayazağa mahallesinde bazı dernekleri ziyaret eden o zamanın adayı şimdinin başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe meclis üyeleri Ergün Durdu Ali yaman ve Ayazağa muhtarı Mustafa Karaman ve birçok Giresunlu katılmışlardı.

Genel Kurul sonrası bakıldı ki Ayazağa mahallesi yok sayıldı gibi gözüküyor, Gazetemize Açıklama yapan Eynesil Kemaliye köyü dernek başkanı ve aynı zamanda Sarıyer Giresunlular derneği başkan vekili Mustafa Civek ve Arkadaşları gerçekten bunu beklemiyorduk Giresun noktasında önerdiğimiz arkadaşlarımız vardı bizim önerimizi bir tarafa bırakalım başka Giresunluda almadılar Ayazağa mahallemizden. Sinoplu Kadir Abalı abimizi yönetime aldılar Kendilerine başarılar dileriz Ayazağaya  bir kişi yetmez her siyasi parti bu bölgeye iyi bakmalı bakmayanlar yarın bunun karşılığını görürler diye sitem ederlerken yeni yönetime giren Giresunlu hemşerilerimize başarılar dileriz diye konuştular.

Sözün kısası İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun Giresunluları yok saymıştır algısı var bu durumu nasıl düzeltir bakıp görecez?  Şunuda söylemeden geçmemek gerek demek oluyor ki Siyasette karar vericiler geçmiş seçimleri analiz etmeden Karar veriyorlar. Gün ola Harman ola demiş Atalarımız.

Haber: Aydın Kömürcü

YORUM YAP