DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.173.129-4.131

Serdar DEMİRKAN, GRÜ İ.İ.B.F.’de Girişimcilik Deneyimlerini Paylaştı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Serdar DEMİRKAN, GRÜ İ.İ.B.F.’de Girişimcilik Deneyimlerini Paylaştı.

Giresun Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (GRÜ İ.İ.B.F.) tarafından düzenlenen, Giresun Girişimci Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serdar DEMİRKAN’ın konuşmacı olarak katıldığı Girişimcilik Söyleşileri IV etkinliği 13.03.2024 Çarşamba günü saat: 15:00’te GRÜ Mevlana Celaleddin-i Rumi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Etkinlikte, Serdar DEMİRKAN, girişimcilikle ilgili kişisel deneyimlerini, gözlemlerini paylaştı.

DEMİRKAN, konuşmasında, girişimcilikte başarı için kişisel gelişimin önemini vurguladı. Bir fark ortaya konulabilmesi için uzmanlaşmanın gerekliliği üzerinde durdu. DEMİRKAN, her sanayi devriminin insana ihtiyaç duyduğunu, bunun günümüzde de geçerli olduğunu belirtti; insan unsurunun gerekliliğine dikkat çekti. Serdar DEMİRKAN; “Makinalar hep var, şimdi de robotlar var; ancak, bunların insan tarafından yönetilmesi ve organize edilmesi gerekir. Bunun için de yönetim ve organzasyon becerisinin artırılması gerekir.” dedi. 

Etkinlik, Serdar DEMİRKAN’ın katılımcıların sorularını cevaplandırmasından sonra Teşekkür Belgesi takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Etkinliğe, öğrencilerle birlikte, GRÜ İ.İ.B.F. öğretim üyesi ve Giresun Üniversitesi Kadın Araştırmaları Merkezi Müdürü Prof. Dr. Reyhan Ayşen WOLFF, GRÜ İ.İ.B.F. öğretim üyesi Prof. Dr. Hüseyin ERKUL, GRÜ İ.İ.B.F. Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Esra Gökçen KAYGISIZ ve Dr. Öğr. Üyesi Dilayla BAYYURT ve  GRÜ İ.İ.B.F. Fakülte Sekreteri H. Sibel KILIÇASLAN da katıldılar. 

YORUM YAP