DOLAR32,2563% 0.07
EURO34,8890% -0.44
STERLIN41,0445% -0.34
FRANG35,3275% -0.02
ALTIN2.424,12% -0,93
BITCOIN67.379,95-1.457

Şenlikoğlu, Yatırım Çağrısında Bulundu

İstanbul’da düzenlenen 14. Giresun Günleri’nde konuşan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, gurbetçi hemşehrilerimize çağrıda bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenlikoğlu, Yatırım Çağrısında Bulundu

Giresun’un kültürünü, değerini ve güzelliğini böyle tanıtım günlerinde anlatma fırsatı bulduklarını belirten Başkan Şenlikoğlu: “Öncelikle bu organizasyonu düzenleyen Federasyon Başkanımız Muhterem Memiş bey başta olmak üzere ekibine ve tüm emeği geçenlere şehrimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiğiniz üzere, 2019 yılından bu yana sizin şehriniz olan hepimizin şehri Giresun’umuzu halkımız bizlere emanet etti. Bizler de 2,5 yıldır elimizdeki mücevheri parlatmaya çalışıyoruz. Şehrimiz çok değerli, çok güzel. Öyle güzel ve nitelikli işlerimiz var ki, gurbetçilerimizin daha da fazla farkında olduğu üzere şehrimiz gün geçtikçe çok daha cazip ve güzel bir hale geliyor. Bütün amacımız Türkiye’nin her yerinde 1 milyon nüfusu aşmış, her şeyin en iyisini hak eden siz değerli hemşehrilerimizin daha modern, daha güzel ve çevre illerle yarışır ve yaşanabilir bir Giresun oluşturmak. Bu amaca ulaşmak için var gücümüzle tüm ekibimizle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizim bu tanıtım günlerinde, gurbetçilerimizden isteğimiz, şehrinize memleketinize yatırım yapmanız. Şehrimiz sizlerle daha anlamlı ve daha değerli hale geliyor. Şunu bilin ki, elimizdeki bu eşsiz güzelliği ve değeri bütün ülkeye bütün dünyaya hep birlikte tanıtarak çok güzel noktalara ulaşabiliriz.” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından Giresun Federasyon Başkanı Muhterem Memiş, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na plaket takdim etti.

Diğer yandan, tanıtım günlerindeki Giresun Belediye standı da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

YORUM YAP