Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,3135% 0.25
EURO33,8931% 0.06
STERLIN39,5890% 0.06
FRANG35,3825% 0.14
ALTIN2.060,63% 0,38
BITCOIN1.929.651-2.298

Şenlikoğlu, İkametgahınızı Giresun’a Alın!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şenlikoğlu, İkametgahınızı Giresun’a Alın!

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İller Bankası’nın katkı paylarından Giresun’un daha fazla faydalanabilmesi ve Belediyenin daha fazla hizmet sunabilmesi için var olan nüfusun arttırılmasına yönelik, şehirde ikamet etmesine rağmen köy, belde, ilçe veya başka ilde ikametgâhı bulunan vatandaşların ikametgâhlarının yaşadığı şehirde olmasına özen göstermeleri gerektiğini söyledi.

İkametgâh taşıma işleminin 31 Aralık 2020 de sona ereceğinin altını çizen Başkanımız Şenlikoğlu : “Bilindiği üzere Belediyemizin en büyük gelir kaynağı İller Bankası’ndan aldığı paylardır. Bu da şehrimizde resmi olarak ikamet edenlerin sayısına göre belirlenmektedir. Belediyemizin İller Bankası’ndan alacak olduğu payın artması, hizmet kalitemizin artması anlamına gelmektedir. Şehrimizi sizlerin gösterdiği örnek vatandaşlık sayesinde geliştireceğiz. Bunun için alınan her ikametgâh, şehrimiz için artı bir avantaj demektir” dedi.

Giresun kent merkezinde yaşayıp ikametgâhının başka belde, köy ve ilçede olmasının hiçbir katkı sağlamadığını ifade eden Başkanımız Şenlikoğlu: “Bu şehirde daha iyi şartlarda yaşamak isteyen, modern kent isteyen ve her istediğini bulmak ve daha iyi hizmet almak isteyen vatandaşların ikametlerini yaşadığı yere almalarını istiyoruz. ” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP