DOLAR32,1734% 0.12
EURO35,0072% 0.08
STERLIN41,1286% 0.2
FRANG35,2867% 0.31
ALTIN2.422,67% -0,28
BITCOIN67.818,69-1.073

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Giresun’da!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Espiye İlçesinde iftar programına katılarak, 3. Organize Sanayi Bölgesi için yapılan çalışmalar hakkında Giresun Valisi Sayın Enver Ünlü’den bilgi aldı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Giresun’da!

Batman ilinde 30 Nisan Cumartesi günü Toplu Açılış ve GAP Projeleri İmza Törenine katıldıktan sonra havayolu ile Giresun’a gelen Sayın Bakanı, Ordu-Giresun Havalimanında Giresun Valisi Sayın tarafından karşılandı.

Karayolu ile Espiye ilçesine geçen ve  ilçede yapılması planlanan 3.Organize Sanayi Bölgesi için tahsis edilen arazi ve proje hakkında bilgi alan Sayın Bakanımız, gerekli çalışmaların hızla yapılması talimatı verdi.

Ziyaret ve incelemelere ilişkin Valimiz Sayın Enver Ünlü; “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank Beyefendi ile birlikte üretim ve istihdama önemli katkılar sağlayacak olan 3. Organize Sanayi Bölgemizin kurulacağı alanda incelemelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza ilgi ve desteklerinden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz” paylaşımında bulundu.

Sayın Bakanımızın Espiye ilçesindeki programına; Valimiz Sayın Enver Ünlü, Espiye Kaymakamı Taner Tengir, İl Jandarma Komutanı Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere ve beraberindeki heyet katıldı.

YORUM YAP