Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR31,2000% 0.17
EURO33,8467% 0.09
STERLIN39,4970% -0.04
FRANG35,4995% 0.23
ALTIN2.038,28% 0,26
BITCOIN1.908.8456.843

Sanayi Mahallesinde Asfalt Yenileme Çalışmaları başladı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sanayi Mahallesinde Asfalt Yenileme Çalışmaları başladı

Bulancak Belediyesi tarafından sürdürülen altyapı çalışmaları kapsamında, Sanayi Mahallesi Atatürk Caddesi ve İstiklal Caddesinde asfalt yenileme çalışmalarına başlandı.

Bulancak genelinde altyapı ve doğalgaz çalışmaları tamamlanan tüm cadde ve sokakların yenilenerek; asfalt, küp taş ve kilit parke ile nihai görünümlerine kavuşturulduklarını söyleyen Belediye Başkanı Recep Yakar, “Son olarak, bir kısmı daha önce asfaltlanarak yenilenen Sanayi mahallemizdeki asfaltlama çalışmalarımıza bugün itibarı ile yeniden başladık. Sanayi mahallesinin iki ana arteri olan Atatürk ve İstiklal caddemizde asfalt serimine başladık.

Her iki caddemizde süren asfalt işini hızlı bir şekilde bitirip bu caddelerimize bağlanan ara ve yan yollarımızı da küp taş ve kilit parke ile dönüştüreceğiz.

İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni Doğalgaz Abone başvuruları 4 Aralık Pazartesi başlıyor!

İlçe genelinde birçok alanda çalışma sürdürdüklerini de ifade eden Belediye Başkanı Yakar; “İsmetpaşa ve Toprakdeğirmeni mahallelerimizde Doğalgaz altyapısı tamamlandı. 4 Aralık Pazartesi günüden itibaren buradaki vatandaşlarımız Abone başvurularını yapmaya başlayabilecekler. Yapımı devam eden ve önümüzdeki günlerde tamamlanacak Gıcıklı köprüsünün hizmete girmesiyle Doğalgaz bağlantısı da hızla yapılarak bu mahallelerimiz Doğalgaza kavuşmuş olacak. Yine her iki mahallemizin cadde ve sokaklarının asfalt, küptaş ve kilit parke yenilemelerini de hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Bulancak için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

YORUM YAP