Şampiyon BATEM Robot Takımı Yakarı ziyaret etti « Bulancak Ajans

31 Ocak 2023 - 03:50

Şampiyon BATEM Robot Takımı Yakarı ziyaret etti

Şampiyon BATEM Robot Takımı Yakarı ziyaret etti
Son Güncelleme :

20 Şubat 2020 - 8:44

Teknofest 2019’da Türkiye 1.si olan, Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Turgut Hacınoğmanoğlu, Müdür Yardımcısı Okan Henden, robot takımı rehber öğretmeni Erkan Kaşık, robot takımı  öğrencileri Lami Karaibrahim ve Hasan Özgen Belediye Başkanımız Recep Yakar’ı makamında ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Hacınoğmanoğlu, robot yarışmalarında yıllardan beri süregelen BATEM başarılarını anlatarak Teknofest 1.lik kupasını Belediye Başkanı Recep Yakar’a sundu. Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Nisan ayında düzenlenecek olan Ortaokul öğrencilerine yönelik 1. BATEM ROBOT YARIŞMASI ve 1. BATEM BİLİM OLİMPİYATLARI hakkında da bilgi veren Müdür Hacınoğmanoğlu, projelere destekleri ve katkılarından dolayı Başkan Yakar’a teşekkür etti.

Başkan Yakar’da başarılarından dolayı tebrik ettiği okul yönetimi ve öğrencilere, “Sizlerin başarısı bizleri de gururlandırıyor. Teknolojik gelişmeler artık baş döndürücü bir hıza ulaştı. Bunları takip etmek ve kavramak adına bugün attığınız bu adımlar çok değerli. Desteğimiz ve katkılarımız devam edecektir. Yeni çalışmalarınızı ilgiyle ve merakla takip edeceğim” dedi.