DOLAR32,5205% 0.69
EURO34,9238% 0
STERLIN41,4968% 0.54
FRANG36,3537% 0.63
ALTIN2.406,23% 0,64
BITCOIN66.755,00-2.197
reklam

Sağlık Çalışanlarına Moral Konseri

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sağlık Çalışanlarına Moral Konseri
reklam

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, sağlık çalışanlarına moral vermek amacıyla Vakfıkebir Devlet Hastanesi önünde bando konseri düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele sürecinin ilk gününden itibaren gece gündüz demeden mesai yapan sağlık çalışanlarının maddi manevi yanında olmaya devam ediyor. Sağlık çalışanlarına moral vermek isteyen Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı, Vakfıkebir Devlet Hastanesi önünde konser düzenledi. Bando konserinin başlamasıyla kısa bir mola veren ve hastane bahçesine inen sağlık çalışanları tempo tutarak eğlenceli vakit geçirdi.

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada “Sağlık çalışanlarımız, pandemi süresince gece gündüz demeden yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi olarak ilk günden itibaren her koşulda maddi manevi yanlarında olmaya özen gösterdiğimiz sağlık çalışanlarımıza düzenlediğimiz konserle bir nebze de olsa moral vermek istedik. Etkinlikten memnun kalan sağlık çalışanlarımızın eğlenceli vakit geçirmesi, bizleri de mutlu etti. Hastaları sağlığına kavuşturmak için büyük bir sabır ve özveri ile mesai yapan sağlık çalışanlarımıza desteğimiz devam edecek” ifadeleri kullanıldı.

YORUM YAP