![Sağlık Çalışanlarından Temizlik Görevlilerine alkışlı destek](https://i0.wp.com/www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2020/04/saglikcilaalki.jpg?fit=620%2C313&ssl=1)
![reklam](https://www.bulancakajans.com/wp-content/uploads/2024/05/kusluhan-300x250-1.jpg)
Sağlık Çalışanları Temizlik Görevlilerine alkışlı destek verdiler.
Çin’in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsle (Kovid-19) mücadelede aralıksız çalışmalarını sürdüren sağlık çalışanları için, vatandaşlar saat 21.00’de balkon ve camlara çıkarak alkışlarla destek vermişti.
Bulancak Devlet Hastanesi sağlık Çalışanları da; bu zorlu süreçte kendileri ile beraber büyük emek sarf eden Temizlik Görevlilerine, sağlık çalışanlarımız, hasta ve refakatçiler ile birlikte alkışlayarak destek oldular.