DOLAR33,0933% 0.18
EURO36,2290% 0.44
STERLIN43,0715% 0.36
FRANG37,4443% 1.29
ALTIN2.613,58% -0,31
BITCOIN64.480,65-0.386
reklam

Sağlığınız İçin Balık Yiyin

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sağlığınız İçin Balık Yiyin
reklam

Üsküdar Giresunlular Derneğinin yapmış olduğu “sağlık için balık yiyin” etkinliği dernek merkezinde yapıldı.
Dernek Başkanı Rahman Karahan yaptığı konuşmada “hepiniz hoş geldiniz derken Üsküdar Giresunlular Derneği gelecekte Üsküdar’a damgasını vuracaktır. Bayrağı aldığım Coşkun Çalık kardeşimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yücel Kısa abimize, Temel Bilge abimize ve Dr. Mustafa Karadeniz abimize emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bugün burada toplanabiliyorsak bu insanların bu işte bu insanların büyük emekleri ve hizmetleri vardır.
Giresunlular Üsküdar’da nüfus olarak 4. sırada ancak gücümüz her daim birinci sıradadırlar. Bu gücümüzü iyi bir şekilde kullanırsak hizmet noktasında neler yapacağımızı herkes biliyor. Sayın vekilim Hasan Turan abim sizlere hassaten teşekkür ederim. Sivil toplum kuruluşlarından aldığınız gücü sivil toplum kuruluşlarına veriyorsunuz. Mecliste, bizim güler yüzümüz ve gücümüzsünüz. Malum bir virüs olayı var ülkemizde kişisel temizliğimize ve sağlık bilgisi kurallarına dikkat edelim ve yediğimize içtiğimize dikkat edelim. Bugün burada balık yiyoruz o zaman sağlığımız için balık yiyelim” dedi.
Dernek eski başkanı Coşkun Çalık da “Üsküdar’da Giresunlular güzel işler yapıyor bundan sonrada yapmaya devam edecek. Rahman kardeşimizin her daim yanında olacağız” diye konuştu.


Kadın Kolları Başkanı Yeter İncirkuş da yaptığı konuşmada “Üsküdar’da Giresunlu kadınlar çalışmalarıyla örnek bir hemşeri grubuna sahibiz. Hemşerilerimize katma değer katmaya devam ediyoruz etmeye de devam edeceğiz. Kadınlar gününü kutlamasını İdlip şehitlerini anma programı olarak kutladık. Bir miktar aynı yardım toplayıp Üsküdar Kızılay’a teslim ettik. Bundan sonra da kamu yararına çalışmaya devam edeceğiz. Bugün buraya gelen siz değerli hemşerilerimize hoş geldiniz diyorum kadınlar kolu olarak hazırladığımız bu yemek hepinize afiyet olsun” dedi.
Programa Ak Parti İstanbul Milletvekilli Hasan Turan, Ak Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, Giresun Medya Platform Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Pendik Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Salih Çalık, Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Çalık, Giresun Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Alim, Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Halil Canik, Harşit Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, GİMEV Üyesi Aslan Turan, Sağlık Yöneticisi Halis Demir, Üsküdar Gazetesi Sahibi Adnan Odabaş, İş İnsanları Harun Piltan, Osman Acar ve Yücel Kısa, Üsküdar Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Nevzat Ay ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile Üsküdar Giresunlular Derneği yönetim kurulu üyeleri katılım sağladılar.
Haber: Aydın Kömürcü

YORUM YAP