DOLAR32,8425% 0.05
EURO35,1743% -0.16
STERLIN41,5836% -0.28
FRANG36,8324% 0
ALTIN2.492,37% 0,10
BITCOIN64.779,81-0.225
reklam

Otopark Sorunu Kalmayacak!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Otopark Sorunu Kalmayacak!
reklam

Bulancak Belediyesi tarafından sahilde iki yol arasında yapımları devam eden yeraltı otopark çalışmalarının son aşamasına gelindi. Bulancak Gazi Ortaokulu karşısında yapımı devam eden ve bir süre önce taban betonu dökülen son kısım yeraltı otoparkında yeniden başlatılan çalışmayla üst betonu dökülerek kapatılacak.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen ve kısa sürede tamamlanması planlanan otopark çalışmasıyla, Öğretmenevi önünden Gazi Ortaokulu karşısına kadar yaklaşık 1000 araçlık yeraltı otopark sistemi tamamlanmış olacak.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak Belediyesi olarak daha önceden planladığımız tüm proje ve çalışmalarımıza hız verdik. Sahilde iki yol arasında planladığımız yeraltı Otopark çalışmalarımızı son etabıyla önümüzdeki günlerde bitiriyoruz.  Bu otoparklar tamamlandıktan alanın üzerinde rekreasyon düzenlemeleri yapılacak ve Bulancak yeni bir sosyal alana kavuşmuş olacak. Bununla ilgili proje çalışmalarımızda son aşamasına gelmiş olup, önümüzdeki günlerde bu projeyi de kamuoyuyla paylaşacağız. Bilindiği gibi Bulancak’ta otopark konusunda ciddi projeleri hayata geçirdik. Emniyet karşısında bulunan yeraltı otoparkı, Pazar yeri kapalı otoparkını da dahil edersek toplamda yaklaşık 1500 araçlık otopark kapasitesine ulaştık. Yine devam edecek projelerimizde Millet Bahçesi altı, Yeni Belediye Hizmet binası altında da otopark düzenlemelerimiz olacak. Tüm bunlar tamamlandığında ilçemizde otopark sorunu diye bir sorun kalmamış olacak” diye konuştu.

YORUM YAP