Ordu Yeni Otogar Gün Sayıyor « Bulancak Ajans

27 Eylül 2023 - 19:42

Ordu Yeni Otogar Gün Sayıyor

Ordu Yeni Otogar Gün Sayıyor
Son Güncelleme :

18 Kasım 2020 - 21:49

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Kasım Ayı Toplantısı, paydaş kurum temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda modern yapısı ile açılışına sayılı günler kalan yeni otogardaki şehirlerarası ve uluslararası araçların güzergahları ile terminalden yararlanacak firmaların düzenlemeleri belirlendi. Yapılan düzenleme ile Trabzon istikameti ile Samsun istikametinden gelen şehirler ve uluslararası araçlar çevre yolunu kullanarak otogara giriş çıkış yapacak. Aynı şekilde ilçelerden gelen araçların da son durakları otogar olacak.

GENEL SEKRETER COŞKUN ALP: “TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Gerçekleştirilen Kasım Ayı UKOME toplantısında bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Kısa süre içinde hizmete açacağımız yeni otogar için her şey tamam. Artık, otogara giriş çıkış yapacak araçların güzergahları ile ilçelerden gelecek araçların kullanacakları güzergahları da belirledik. Ayrıca terminalden yararlanacak olan firmaların düzenlemelerine de bu toplantıda son şeklini verdik. İnanıyorum ki yeni otogar ilimize çok yakışacak. Modern yapısı ve son teknoloji kullanılarak yapılan bu tesisin ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 24 gündem maddesi kabul edilirken, 7 gündem maddesi ise komisyona havale edildi.