DOLAR32,3073% 0.14
EURO34,9299% 0.16
STERLIN41,2009% 0.11
FRANG35,3820% 0.13
ALTIN2.426,53% 0,21
BITCOIN67.562,82-1.325

Ordu Büyükşehir Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ordu Büyükşehir Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Vatandaşların sağlığı için gece gündüz demeden yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına Ordu Büyükşehir Belediyesinden destek geldi.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 Virüsü sebebiyle canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına izole edildikleri yerlerde yemek ikramında bulunuyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri mobil yemek tırıyla sabah 9.00’da çorba, akşam 19.00’da 3 çeşit yemek ikramı olmak üzere 100 sağlık çalışanına sıcak yemek veriyor.

“MORAL VE MOTİVASYONLARINI YÜKSEK TUTMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Her zaman sağlık çalışanlarının yanında olacaklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bizlerin sağlığı için gece gündüz demeden mesai harcayan sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz. Arkalarında sevdiklerini, ailelerini bırakıp kendilerini bizler için feda ediyorlar. Onların moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu anlamda evlerinden uzakta izole edilmeleri için kaldıkları yerlerde onlara sabah 9.00 ve 19.00’da yemek ikramında bulunuyoruz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımızla her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu zorlu süreçte canını dişine takan bütün sağlık çalışanlarımızı kutluyorum. Onlar bizim sağlığımız için çalışıyor lütfen sizler de onlara yardımcı olun ve evlerinizde kalın” dedi.

“HER GÜN YEMEK İKRAMINDA BULUNUYORUZ”

Sağlık çalışanlarına her gün sabah ve akşam olmak üzere yemek ikramında bulunulduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “ Hepimizin bildiği gibi sağlık çalışanlarımız bütün emekleriyle ülkemizdeki insanlarımızın sağlığını koruma adına büyük bir mücadele veriyorlar. Biz de Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak onlara her gün sabah ve akşam yemek ikramında bulunuyoruz. Bizlere bu katkıyı sağlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM YAP