Bulancak Ajans
Bulancak Ajans
DOLAR28,9939% 0.02
EURO31,1826% -0.13
STERLIN36,4438% 0.15
FRANG32,9086% -0.14
ALTIN1.855,75% -0,58
BITCOIN1.225.758-4.103

Off-Roadcular 3 Tır Yardımla Geldiler!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

Bulancak Dernekler Federasyonu (BUFED) organizasyonu, Bulancak Belediyesi, Kovanlık Belediyesi, Kovanlık Beldesi ve çevre köyleri derneği (BULKOVDER)’nin katkılarıyla düzenlenen ve 19 Ocak Pazar gerçekleştirilecek “Paşakonağı Off-road Şenliği” ne İstanbul ve Giresun ‘dan katılacak off-road kulüpleri Cumartesi günü Bulancak’a geldiler.

Etkinlik kapsamında, İstanbul Amarok Off-Road Kulübü tarafından, İstanbul’da toplanan ev eşyası ve giyim malzemelerinden oluşan Üç TIR yardım malzemesi, Bulancak Belediyesi önünde yapılan törenle Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğüne teslim edildi. Törene Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, BUFED Başkanı Sezgin Karataş, İstanbul Amarok Off-Road Kulübü Başkanı Zafer Yavuz, Bulancak Emniyet Müdürü Turgay Kovancı, Bulancak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürü Melahat Cürgül, Bulancak Belediyesi birim müdürleri, Bulancak Off-road Kulübü ve Giresun Çotanak Off-road kulübü üyeleri ile vatandaşlar katıldılar.

BUFED Başkanı Sezgin Karataş; “ Bir doğa sporu aktivitesi ve tanıtım etkinliği olarak planladığımız organizasyonumuz, İstanbul Amarok Off-Road Kulübümüzün duyarlılığıyla bir yardım ve sosyal farkındalık etkinliğine de dönüştü. Sağ olsunlar gece gündüz çabalayarak üç TIR ev eşyası ve giysi yardımıyla geldiler. Bu yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için burada Bulancak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfımıza teslim ediyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Katkılarından dolayı Bulancak Belediye Başkanımız Recep Yakar’a ev sahibi Kovanlık Belediye Başkanımız Harun Kalıntaş’a, Giresun ve Bulancak’tan katılan kulüplerimize teşekkür ediyorum. Yarın Paşakonağı Yaylasında yapacağımız Off-road Şenliğine tüm Bulancaklıları bekliyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından İstanbul Amarok Off-Road Kulübü Başkanı Zafer Yavuz, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’a teşekkür plaketi takdim ederek, Yardım Tırlarının anahtarlarını da Bulancak Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürü Melahat Cürgül’e teslim etti.

YORUM YAP