DOLAR32,2511% 0.14
EURO35,0023% 0.27
STERLIN41,0886% 0.43
FRANG35,2346% 0.08
ALTIN2.418,47% 0,36
BITCOIN68.699,992.205

Nurittin Karan, suskunluğunu bozdu.

HODRİ MEYDAN !!! FİSKOBİRLİK Giresun Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’ın şahsını hedef alan açıklamaları karşısında suskunluğunu bozdu.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Nurittin Karan, suskunluğunu bozdu.
FİSKOBİRLİK Giresun Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar’ın şahsını hedef alan açıklamaları karşısında suskunluğunu bozdu. Karan, “Lütfi Bayraktar şahsımla ilgili ortaya attığı iddia ve beyanları ispatlayamazsa müfteridir” dedi.
FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Üyesi Nurittin Karan yaptığı yazılı açıklamada, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar tarafından bazı sosyal medya kullanıcıları aracılığıyla yaptığı açıklamalara açıklık getirdi ve Bayraktar’ı iddialarını ispatlamaya, ispatlayamazsa o koltuğu bir dakika dahi işgal etmemesini istedi.
Merkezi Giresun olan ve öylede kalmaya devam edecek olan FİSKOBİRLİK’in Giresun ve fındık için kırmızıçizgileri olduğunu söyleyen Karan, “Lütfi Bayraktar, bir açıklamasında kuruma gelen müfettişleri kendisinin çağırdığını iddia ediyor. Ticaret Bakanlığına nasıl bir talepte bulundu? Yönetim kurulunda böyle bir konu gündeme gelmedi ve geçmedi. Bir diğer açıklamasında ise Ticaret ve Sanayi Bakanlığı müfettişlerine kurumu Nurittin Karan şikayet etti iddiasında bulunuyor. Bunu ispat etsin. Bakanlığa yazdığı yazıyı tarih sayısıyla kamuoyuna açıklasın. Ben şikayet etmediğimin sonuna kadar arkasındayım. Tekrar altını çizerek ifade ediyorum, kurumu benim şikayet ettiğimi ispat etsin. İspat ederse de bugün istifa etmeye hazırım. Lütfi Bayraktar iddialarını ispat edemezse istifa edecek mi? istifa etmezse müfteridir” dedi.
Karan, Fatsa Kooperatifine ait taşınmazın satışıyla ilgili konuya da açıklık getirerek şunları kaydetti;
“Taşınmazın ilk satışında benim şerhim var. Daha sonra aynı taşınmaz 5 milyon lira fazlaya satıldı. Lütfü Bayraktar satışı ben iptal ettim diyor. Satışı o iptal ettiyse karar defterinde şerhi var mı? paylaşsın. Bunu da kanıtlayamazsa yine müfteridir.”
“Giresun, FİSKOBİRLİK ve fındık üreticilerinin menfaati benim önceliğindir” diyen Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Karan, “ben her platformda her ortamda FİSKOBİRLİK ve fındığa sahip çıkan herkesle birlikte olmaya varım. Benim bazı grup ve kişilerle hareket ettiğimi iddia eden Lütfü bey boş konuşarak, algı oluşturmaya çalışıyor. Benim FİSKOBİRLİK kavgamı ve mücadelemi Giresun kamuoyu çok iyi bilmekte. FİSKOBİRLİK hiç kimsenin babasının malı değil ve tek kişiye güdümlü de değil. FİSKOBİRLİK ve fındığa destek veren herkesin yanındayım ve destekliyorum bu böyle biline” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP