DOLAR32,5038% 0.69
EURO34,9104% -0.01
STERLIN41,4806% 0.52
FRANG36,3632% 0.66
ALTIN2.405,99% 0,63
BITCOIN66.872,01-1.941
reklam

Koca yürekli muhtar! Mustafa Özdemir

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Koca yürekli muhtar! Mustafa Özdemir
reklam

Bulancak‘a bağlı Süme Köyünde 3 dönemdir muhtarlık yapan Mustafa Özdemir sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajla, Eğer bir işiniz yoksa ve kimseden yardım alamıyorsanız ve yemeğiniz bitiyorsa, lütfen akşamları aç yatmayın! diyerek yayınladığı mesajla gönüllere taht kurdu. Birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda Özdemir’in yapmış olduğu bu çağrı insanlık ölmemiş dedirtti.

İhtiyaç sahiplerine cep telefon numarasını ve e-posta adresini de paylaşan Muhtar Mustafa Özdemir yapmış olduğu paylaşımla takdir topladı.


Koca yürekli Süme köyü muhtarı Mustafa Özdemir’in Sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı mesaj şöyle; ”Ben Bulancak’ta yaşıyorum… çiftçiyim hayvancılık ve fındık tarımı yapıyorum ayni zamanda 3.dönemdir Süme köyü muhtarıyım
Eğer bir işiniz yoksa ve kimseden yardım alamıyorsanız ve yemeğiniz bitiyorsa, lütfen akşamları aç yatmayın !
Çocukları için en iyisini isteyen Anne Baba her zaman benim için onurludur. Hayat herkese adil olmayabilir ama biz adil davranalım.
Utanmadan, sıkılmadan messenger özel mesajla bana ulaşın!
Birinin yiyebileceği yemek varsa , ikinciye de yetecek kadar olduğunu öğrenerek büyüdük !
Her aile başka aileye destek olsa yeter, Paylaşmak bereketi getirir, ne olur bencil olup sadece kendi dolabımızı doldurup evimizde beklemeyelim!
Üzgün ​​ebeveynlerin olduğunu okuyoruz, duyuyoruz çünkü artık çocuklarına bir yemek garanti edemiyorlar.
Bu mesajı okuduysanız ve tekrar ediyorum rahatsızlık hissetmeden bana özel bir mesaj bırakın, size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.
Neye ihtiyacın varsa, kısacası, en az bir yemek dahi sana ulaştırmaya çalışacağıma söz veriyorum, kimse aç olmamalı, çaresiz kalmamalı…
Cep: 05373740101
Email ozdemir.yapi@hotmail
İsterseniz numarayı değiştirip kopyalayıp duvarınıza yapıştırmak için paylaşılacak en güzel mesajlardan biridir.. Gün birlik beraberlik günüdür!” dedi.

#BizBizeYeterizTürkiyem

YORUM YAP